• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Reggeli kávé helyett. Aquascaping a legjobb akváriumok

Arra adott ki valamiféle magyarázatot az ADA, hogy miért tolták ki ennyire az eredményhirdetést?

Mindig ilyen időben volt. Az eredmények már nyílvánosak. Az akváriumok nem. Az mindig a gála része volt. Az elmúlt években szeptemberben, korábban októberben.
 
Valaki sejti, hogy ez milyen típusú fa?
En ezt nevezem driftwood-nak, valami folyami fanak hivom. Eleg sötet, nehez is, tehet lenn marad, de hogy Amano mester ezt honnan szedte az akvariumaiba, az mar mas kerdes.
En is hasonloakat kerestem, de itt Nemetorszagban nem talaltam ilyen nagy meretben..
 
En ezt nevezem driftwood-nak, valami folyami fanak hivom. Eleg sötet, nehez is, tehet lenn marad, de hogy Amano mester ezt honnan szedte az akvariumaiba, az mar mas kerdes.
En is hasonloakat kerestem, de itt Nemetorszagban nem talaltam ilyen nagy meretben..
Unom már a redmoort. Ilyet kellene szerezni.
 
Ezt a kis 19-est én is lementettem, nagyon állat. :)

Tapatalkkal küldve az én Lenovo A6000 eszközömről
Ez a stílus nem a szívem csücske, de profi a scape. A méretét figyelembe véve meg pfff. nem is értem hogy nem durrant szét az üveg. :) És amiért nálam megkapta + érdekesség pontot: ilyen kis váza, és nem spin, nem poppy, hanem jet van a cső végén. Nekem eszembe nem jutna.
ÉN a felsőt tenném egy az egyben ide mellém az asztalra. (y)
Valaki felismeri esetleg a lámpákat? ADA Aquasky moon-nak mintha túl "opálos" lenne, és a felső 40 centis hossza sem stimmel. Hmmm... :coffee:
 
Ez a stílus nem a szívem csücske, de profi a scape. A méretét figyelembe véve meg pfff. nem is értem hogy nem durrant szét az üveg. :) És amiért nálam megkapta + érdekesség pontot: ilyen kis váza, és nem spin, nem poppy, hanem jet van a cső végén. Nekem eszembe nem jutna.
ÉN a felsőt tenném egy az egyben ide mellém az asztalra. (y)
Valaki felismeri esetleg a lámpákat? ADA Aquasky moon-nak mintha túl "opálos" lenne, és a felső 40 centis hossza sem stimmel. Hmmm... :coffee:

Ha nem mondok hülyeséget akkor ez a peha68-ék saját led lámpájuk.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Back
Oldal tetejére