• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Reggeli kávé helyett. Aquascaping a legjobb akváriumok

inadsz said:
Az ADA és a Do! akik között van valami különbség? A do! játékosabb formáit itt nem látom :lol:

Igen végül azt hiszem az ADA lett az opti. A Do meg a hagyományosabb. Mindkettő jó, de tisztaságra az opti a nyerő.
 
viktorlantos said:
Igen végül azt hiszem az ADA lett az opti. A Do meg a hagyományosabb. Mindkettő jó, de tisztaságra az opti a nyerő.

Megkérdezhetem,hogy mit takar a "hagyományosabb"?A másik ami feltűnt,hogy ezeknél az akiknál sehol nem látok merevítőket.Ezt az üvegfalvastagsággal kompenzálják,vagy van valami titkos technikájuk rá? :? Egyébként nagyon szép akváriumokat linkeltek be.Remélem egyszer a kávét nem a monitor elött fogyasztom,hanem a saját akim elött. :lol:
 
Blasio said:
viktorlantos said:
Igen végül azt hiszem az ADA lett az opti. A Do meg a hagyományosabb. Mindkettő jó, de tisztaságra az opti a nyerő.

Megkérdezhetem,hogy mit takar a "hagyományosabb"?A másik ami feltűnt,hogy ezeknél az akiknál sehol nem látok merevítőket.Ezt az üvegfalvastagsággal kompenzálják,vagy van valami titkos technikájuk rá? :? Egyébként nagyon szép akváriumokat linkeltek be.Remélem egyszer a kávét nem a monitor elött fogyasztom,hanem a saját akim elött. :lol:

A hagyományosabb egy tiszta minőségi üveg, de nem alacsony vastartalmú (opti-white). Mindkét akvárium ugyanabban a gyárban készül ugyanazokkal a garanciális feltételekkel ugyanazzal az összeszereléssel és ragasztással.
Ugyanezeket az akváriumokat találod meg a Green Aqua kínálatában is egyébként csak ADA és DO!Aqua matrica nélkül. Ugyanaz a beszállítónk mint az ADA-nak.

Ezekbe az akváriumokba nincs merevítő. Nem vagy csak minimálisan vastagabb mint egy normál aki. Inkább a nagyobb akváriumokra jellemző a vastagabb üveg mert ott sok feszültséget kap a frontüveg közepe.
 
Köszi Viktor! :thumbup:

Nem akarok elmenni az eredeti témától,ezért majd máshol kérdezek.
 
Flies_the_dragon_1.jpg


Glacier_Valley_1.jpg


2008_ada_layout_2.jpg
 
Az iwagumi-rágógumi rímre akartam valamit írni, de nem sikerült. :crazy: :lol: Amúgy én is elrágóznék ezekre!
 
Ez az amikor a halak tökéletesen illeszkednek egy növényesbe és megfelelően díszítik azt. Gyönyörű ez a kis szín amit a halak adnak az akihoz.

20zsp3k.jpg
 
Az előző oldalon, Viktor által belinkelt képek közül, a másodikon képen lévő háttérnövénynek, megtudná mondani valaki a nevét??!!
 
Ide már nemárt egy komoly sövényvágó hogy az ember ilyen formába tartsa a kis bokrokat :lol:
 
Hétvégére egy kis inspirációs csokor most épp az ADA műhelyéből. Valamiért nagyon szeretem ezeket a fa "kilógatós" kompozíciókat. Hogy nem áll meg a látvány a felszín alatt, de nem is tolakodó a kilógó rész. A nanó akiba jelenleg én is azon filózok, hogy egy ilyen megoldás, vagy egy köves dolog legyen amit régóta szerettem volna.
Mindenesetre gyönyörűek!

M05.jpg


Mi04.jpg


Mi09.jpg


L05.jpg
 
Szia Viktor!
A 4.aki, a nagy, azt honnan vágtad be?
Van esetleg róla infó?
Valami hasonlót szeretnék összehozni a H.A.C.-ra ;)
 
Back
Oldal tetejére