• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Reddish glade

Mindkettő megfordult a fejemben, köszi az észrevételeket :) Nekem ezek a 20asba picit nagynak tűntek így elképzelve... De lehet, tévedek.
Viszont előbb mindenképpen megvárom a piros színeket. Ha az megvan, lehet, megtöröm valamivel a sok pirosat, ahogy elöl a Stauval is.
A GA-ban van egy 20as nano, talán @inadsz pattintotta össze. Abban valami brutál a red mini színe... Arra hajtok :D
 
Mindkettő megfordult a fejemben, köszi az észrevételeket :) Nekem ezek a 20asba picit nagynak tűntek így elképzelve... De lehet, tévedek.
Viszont előbb mindenképpen megvárom a piros színeket. Ha az megvan, lehet, megtöröm valamivel a sok pirosat, ahogy elöl a Stauval is.
A GA-ban van egy 20as nano, talán @inadsz pattintotta össze. Abban valami brutál a red mini színe... Arra hajtok :D
Akkor olyan pilács legyen a tiéd fölött is.😉
 
Alakul valami szín hátul :)
Az ARM tombol, a Stau hisztizik, a Blyxát ritkítani kellett. Lehet az, hogy az ARM megfojtja a gyökerével a Stau-t? Tudom hogy az ARM eléggé tápszivattyúként működik... A kapszula óta mintha javulna a helyzet de nem az igazi. Van amúgy ADA táptalaj is lent, ennyi idő alatt nem hinném hogy kimerült.
Továbbra sem tudom, milyen színű Neocaridina kellene bele, de a pirosak miatt valami citromsárga felé hajlok... Csak hogy legyen vmi kontraszt :)

20210511_221040.jpg
 
Vágva, rendet rakva - kis fonalat találtam itt-ott, grrrr.... Mondjuk ez a szűrő igazi high-techben simán lehet, hogy kevés lesz. Gondolkodom egy akasztóson, vagy valami kisebb külsőn, ami valami mini skimmerrel és egy spinnel szép is lenne.
Amúgy minden nyugis.

20210524_221043.jpg
 
Elszabadult, öntudatára ébredt az ARM :D
Muszáj lesz lassan rendbe tenni.

20210612_223333.jpg

Enyhe fonál támadásban vagyok itt, de egyelőre viszonylag kezelhető. Akkor támadott be, amikor 90%ra emeltem a lámpa erejét, most már visszább vettem. Lehet, pár nap lámpa nélkül meg is oldaná végleg - nem BO ott még messze nem tartunk.
Valami citromsárga vagy nemtommilyen garnéla is kellene már bele a három amano mellé.
 
Szegénykék, még kicsit fakók, mert reggel óta vödörben dekkoltak, de ha visszanyerik a színüket, üde színfoltjai lesznek ennek a varázslatos kis kockának.
Ezek is őrült szaporák, légy nyugodt, hamar felduzzad az állomány.
 
Back
Oldal tetejére