• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Reddish glade

Tényleg szép kis jószágok, szeretnek nálad.🤗

Sajnos, nálam sosem bubiztak így a növények, hiába a CO, meg a táp, az Ody 2x24W kevés még a 30-40 literre is.
Kellene egy rendes pilács végre az enyém fölé is.
 
Hát piciket nem látok, de ekkora sisnyásban dfura is lenne kiszúrni őket.
Ma úgy indult a dolog, hogy levágom a Rotala erdőt, de aztán a Blyxákat is muszáj volt rendbe vágni, mert gyakorlatilag a föld felett lebegett a java része, és kb háromszor annyi volt, mint ami ténylegesen beférne... A pirosabbakat megtartottam, pár zöldet is elültettem. Durva, mekkora az EI tápozott akvához képest a különbség, azok vastagok, harsogó zöldek, erővel telik, ezek meg már-már nyeszlettek, de cserébe szép pirosak. Vissza kellett vágni az ARM-eket is. A Stauk szép lassan kikopnak az ARM megfojtja őket. A crenatakat most nem bántottam, legközelebb viszont majd kell ritkítani - Csilla, nem felejtettelek ám el :)
Most amíg a Blyxa vissza nem sűrűsödik, picit kopottasabb a bal oldal, de idő kérdése csak.

20211128_221954.jpg
 
Komolyan, csak ámulok. Egy kis belső sarokszűrővel mit vagy képes kihozni ebből a kockából.
A lámpa lehet a megoldás kulcsa.😉
Crenatakat most sem bántottad?
 
Back
Oldal tetejére