• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Red Cherry Shrimp – Neocaridina heteropoda

Köszi a választ. Nekem Easy life Aquamaker van, az is hasonló tulajdonságokkal bír ahogyan olvastam, mint a filter medium. Akkor holnap hozok is belőlük, ha lesz. Van a neocaridinaból citromsárga is, igaz? Az is hasonló, mint a red cherry?
Igen, ugyanaz a faj minden tekintetben. Kiveve a szin. :)
 
Most tegyétek a szívetekre a kezeteket! Ti mit csináltok a kiszelektált garnikkal?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Most tegyétek a szívetekre a kezeteket! Ti mit csináltok a kiszelektált garnikkal?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Feldobjuk az ingyenes topikba. Van aki az elado topikba.
Vannak akik szives torodessel nevelgetik oket.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Feldobjuk az ingyenes topikba. Van aki az elado topikba.
Vannak akik szives torodessel nevelgetik oket.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről

Nyilván pénzért nem szívesen ad el az ember olyat, amit ő kiszelektált..
Ezek szerint van igény arra, hogy valaki befogadjon egy esetlegesen vad színű garnélát is?
 
Nyilván pénzért nem szívesen ad el az ember olyat, amit ő kiszelektált..
Ezek szerint van igény arra, hogy valaki befogadjon egy esetlegesen vad színű garnélát is?
Van aki igen, de ez nem értékelhető negatívan vagy pozitívan. Van rá igény igen. Ha valaki feldobja a megfelelő topikba, (főleg hétvégén) Hamar elviszik.
Nekem több akváriumom van, és erre a célra van egy 120-as amibe dobálom az ilyesmit. Elvannak.
 
Van aki igen, de ez nem értékelhető negatívan vagy pozitívan. Van rá igény igen. Ha valaki feldobja a megfelelő topikba, (főleg hétvégén) Hamar elviszik.
Nekem több akváriumom van, és erre a célra van egy 120-as amibe dobálom az ilyesmit. Elvannak.

Ez így akkor teljesen korrekt. Egyelőre nem aktuális, csak felmerült bennem a kérdés, meg nyilván másokban is és gondoltam kicsit közvéleményt kutatok.
 
Sziasztok!

Nincs valakinek nagyobb mennyiségben mondjuk 100 db RC garnija baráti áron Pest környékén?
 
Kicsi 10l-es akit teleszülték a garnélák. A picik mikor kezdenek el pirosodni? Jelenleg mindegyik szinte átlátszó. Kb. 2 hetesek
 
Imádom amikor a szűrőtakarításnál legalább 6-8 két-három millis kis garnélát kell kihorgászni a trutyis vízből :D
Úgy látszik szeretnek ott lenni.
 
Imádom amikor a szűrőtakarításnál legalább 6-8 két-három millis kis garnélát kell kihorgászni a trutyis vízből :D
Úgy látszik szeretnek ott lenni.
Majd ha jobban elszaporodnak, lesz ott több is, úgy 50-100 között. ;) :D
 
Back
Oldal tetejére