• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Realignment

A halakat nem,a garnélákat azért meg meg kostolja néha,de vannak annyian hogy nem igazán észrevehető ! Bár ennél sokkal dúsabb növényzetben voltak eddig,de csak kihúzzák amig ez is beindúl :)
 
Fura, nekem amikor volt szinte mindenkit terrorizált.. Pedig eléggé be voltam nőve növényekkel. Lehet csak a területét védte, vagy szimplán csak ilyen volt a természete. Ezért nem is nagyon kisérleteztem vele. Viszont sajnálom, mert szerintem az egyik legszebb hal....
 
Nekem most csak neon halak vannak az akváriumban, illetve egy két algaevő.. Lehet miután jobban benőtte magát a növényzet, újrapróbálkozom vele. Amúgy ez a 100+ saku nem sok ekkora akváriumba?
 
Hello
Ide is rég írtam :p

Minden szép minden jó :rolleyes:
Csak én nem vagyok elégedett :D
Megint megpróbáltam a fehér dekort,de megint rájöttem,hogy nem nekem való :D
Terv. : Dekor homok leszív,aljzat be ,abba meg vagy a jól bevált mc,vagy hc :)
A kérdés az,hogy miként működne a dolog,mert akkor vennem kell egy 3 literes amazoniat,de az akvát nem szeretném újraindítani,és mint tudjuk tele van halakkal meg garnélákkal :) @viktorlantos ???

a mohák szépen nőnek az ágakon,a blyxa szépen bindúlt ( 3 -3 tő került beültetésre anno )
A parvula mini is szépen terjed ( azon a kis helyen amit kapott )
A reineckii mini olyan mint szokott :D
Helfiri,az elvan,bár szerintem neki nem sok esélye lesz a blixa melett :)

DSCN3440[1].JPG
DSCN3434[1].JPG
DSCN3435[1].JPG
DSCN3436[1].JPG
DSCN3437[1].JPG

Igen,tudom,a csöveket már ki kellene pucolni :D
 
Hol a 'nem tetszik' gomb a bejegyzésedhez? Tönkre fogod vágni a tengerpartot?
Egyébként vegyél valakitől használt amazoniát és meg van oldva a kezdeti probléma vele :)
 
Hello
Megtörtént amit terveztem :) Sziklákra fissi csomókat ragasztottam körbe, alul a dekorkavicsot a vízzel leszívtam,és ment be az amazonia a helyére,abba pedig HC került.
Ismét vállon veregettem magam,mert nem jött ki a hc az elmúlt két napban sehonnan,pedig az élővilág bent volt végig,ültetés alatt is :) Mindenki jól van és várják az új gyepet :) Képek holnap,ma elment az idő a Terraplázával ill. a terrárium újra berendezésével ;)
 
PÁÁÁÁÁÁNIK :(

Ma hazérve mit vettem észre ? A kis akváriumban a difi nem csinál semmit,bubiszámláló áll :(
Gyorsan nézem a palackot,hát 0-án fekszik mind a két mutató :(
A lehető legrosszabb időben :(
Se kocsi,se nagyon időm :(
ki tudja hogy hol tudok cserélni palackot a 20. kerben ?
 
Back
Oldal tetejére