• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Rapa Nui, avagy üres volt az íróasztal sarka

Némi átrendezés volt, cuba, lobelia cardinalis mini kikerült, került be rotala macrandra green, myriophyllum guayana(csak még nem látszik) és rotala florida. Utóbbival másik akváriumban próbálkoztam, kevés sikerrel, most meglátjuk itt megindul e, több fényt kap mint a régi helyén, remélem ez segít neki. Főképp a bucephalandrák növekedése miatt volt az átrendezés, hogy jobban szét lehessen pakolni őket és jobban érvényesűljenek. Némi szőrösödés megindult, mert új világítást is kapott(már megint :D ) a tápozáson kicsit variálni kell meg a világítási időt is be kell lőni. Az előtéri kövön megtapadt némi jávai moha egy ideig szenvedtem a leszedegetésével de most az új koncepció az hogy hagyom hagy nője be kezd egészen tetszeni.

20201006_162106.jpg
 
Update: variálás variálás :) cryptok kikerültek, staurogyne repens, bacopa monnieri compact került be helyette, rotala macrandra green is kikerült meg a rotala pearl és a reinicki mini. Amik még bekerültek időközben: hygrophila corymbosa "parvifolia green", Shinnersia rivularis "Weis-Grün", Ludwigia Super red mini, hygrophila rugosa, Bucékből is került be pár: Phoenix, Firebird, Red sword.

 
Egy csöppet elhanyagoltam a naplózását, kicsit több mint fél éve megvolt a restart, hogy a gyakorlatilag már növénytárolóként üzemelő akvának legyen megint valami mutatós képe. Meg a koncepció is változott a nagyon sok buce helyett most egy kis wannabe hollandi lenne :)
 

Attachments

  • 20221223_173211.jpg
    20221223_173211.jpg
    578.6 KB · Megtekintések: 33
Back
Oldal tetejére