• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Ranomafana

Köszönöm, igen szándékos volt a homok "bekövezése" :). Nyugodtan lehet kritizálni, nem vagyok sértődős,:) Még fog változni az akvárium képe, vannak még ötleteim.
Ha valaki Tapolca környékén lakik meg is nézheti személyesen, mindig van sör ill. Whisky a hűtőben.
Attila
Hat en lehet megneznem nagyon oda vagyok az akvariumokert. 😳
 
@atis76 hogy érzed, mikorra várható a start?
A napló neve már megvan?
Szia

Fogalmam nincs. Név sincs még. Ihletre várok😀. Sok volt az év vége. A korlátozások ellenére rengeteg munkák van. Az IVF kezeléseket nem állították le
, az év végén kb. 2x annyi munkánk volt mint korábban. Persze sok Covidos eset is. Heti több ciklust kellett leállítani pozitív tesztek miatt. Állandó fertőtlenítés, maszk és tesztelés. Ha jól emlékszem 10 pcr teszten vagyok túl. Talán február végén elkezdem. Most kaptam meg az oltásokat. Elvileg kialakul a védettség és akkor a hónap végén megyek Green Aquába is csiguszokért, rákokért.
Attila
 
Szia

Fogalmam nincs. Név sincs még. Ihletre várok😀. Sok volt az év vége. A korlátozások ellenére rengeteg munkák van. Az IVF kezeléseket nem állították le
, az év végén kb. 2x annyi munkánk volt mint korábban. Persze sok Covidos eset is. Heti több ciklust kellett leállítani pozitív tesztek miatt. Állandó fertőtlenítés, maszk és tesztelés. Ha jól emlékszem 10 pcr teszten vagyok túl. Talán február végén elkezdem. Most kaptam meg az oltásokat. Elvileg kialakul a védettség és akkor a hónap végén megyek Green Aquába is csiguszokért, rákokért.
Attila
@atis76 eltelt lassan egy év, már a negyedik hullámnál tartunk. Voltál azóta a GA-ban, sikerült beindítani a kockát?
Mi van veletek?
 
Back
Oldal tetejére