• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Rajban úszó halak

A hengelik mennyire úsznak rajban,ha sokan vannak?40-45 fős csapatot szeretnék.
Nekem espei razbórak vannak,10 es letszamban is ált. egyutt mozognak. Ráadául főleg a közepső vagy felső harmadaban az akvariumnak. Amekkora létszámot tervezel,szerintem nem lesz gond a bandázással.

Tapatalkkal küldve az én LG-H815 eszközömről
 
Az Izzófènyű pontylazacok mennyire tartják az alakzatot? 112 literes akváriumba mennyit lenne èrdemes betenni?
 
Az Izzófènyű pontylazacok mennyire tartják az alakzatot? 112 literes akváriumba mennyit lenne èrdemes betenni?
Nálam ilyen halak is vannak 10-en:). Nem kimondottan bandáznak együtt, általában a talaj közvetlen közelében tartózkodnak és nem igazán mozognak sokat. Kicsit unalmasak nekem.
 
Nálam ilyen halak is vannak 10-en:). Nem kimondottan bandáznak együtt, általában a talaj közvetlen közelében tartózkodnak és nem igazán mozognak sokat. Kicsit unalmasak nekem.
Tudom, hogy régi hozzászólás de pont ugyan ez a "gondom",
Nekem a neonhalak unalmasak mert hiába töltik ki az egész akváriumot csak kezdetben mozogtak egységesen és mivel nincs velük más nagyobb méretű hal így kifejezetten szétszórtak és lazák lettek. Csak etetéskor látom őket egy kupacban.
Az ékfoltos razbórák sokkal egységesebbek voltak. Valami megoldás van erre vagy nyugodjak bele?
 
Tudom, hogy régi hozzászólás de pont ugyan ez a "gondom",
Nekem a neonhalak unalmasak mert hiába töltik ki az egész akváriumot csak kezdetben mozogtak egységesen és mivel nincs velük más nagyobb méretű hal így kifejezetten szétszórtak és lazák lettek. Csak etetéskor látom őket egy kupacban.
Az ékfoltos razbórák sokkal egységesebbek voltak. Valami megoldás van erre vagy nyugodjak bele?
Valassz olyan halakat amik jobban rajban usznak:vorosorru pontylazac vagy espei razbora peldaul.

Tapatalkkal küldve az én LG-H815 eszközömről
 
Valassz olyan halakat amik jobban rajban usznak:vorosorru pontylazac vagy espei razbora peldaul.

Tapatalkkal küldve az én LG-H815 eszközömről

Majd ha kiöregednek akkor váltok. A vörösorrú pontylazac nagyon tetszik.
 
Back
Oldal tetejére