• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Rainbow Valley

Még a javában pöfög az új projekt mellett ez a berendezésem, igaz picit elengedve növények terén, de szerencsére egészségesen. pici zöld alga köveken fellelhető, de most már komolyabb karbantartást nem tervezek benne, csak hagyom had sodródjon az árral :) Hoztam pár fotót is róla :)
26922941178_3f3cac9666_h.jpgRainbow Valley by Tamás, on Flickr
26922942668_d20a83814d_h.jpgBubble by Tamás, on Flickr
26922939968_180ff4959e_h.jpgotocinclus affinis by Tamás, on Flickr
40792854531_e103e7452c_h.jpgCaridina multidentata Shrimp by Tamás, on Flickr
40792850261_6da9c0574c_h.jpgCaridina multidentata Shrimp by Tamás, on Flickr
40792852471_6b78dc3ab6_h.jpgBlue Dream Shrimp by Tamás, on Flickr
 
És még mindig káprázatos!(y)

Köszönöm, kicsit nagyképűnek hangzik de én is ezt gondolom. Valahogy úgy érzem, hogy sírni fog a szívem mikor nekilátok szétbontani :D De hát egyszer minden korszak lezárul, remélhetőleg az újra is így fogok gondolni :D
 
Nos, ez a világ fejlődésének a menete; egyre újabbakat, szebbeket, jobbakat hozunk létre az előzőek tapasztalatából, tehát ne aggódj, az még olyanabb lesz! Tehetséged van hozzá.;)
 
A mai nappal ez az akvárium elbontásra került. Iszonyat vastag montecarlo és gyönyörű egészséges növények kerültek át az újba. Köszönöm hogy figyelemmel követtétek az életrajzát! :)
Átköltözöm az új projekt naplóba az új berendezéssel. :)
Megkérnék egy moderátort hogy helyezze át a naplót a befejezettek közé!
Köszönöm szépen! :)
 
Köszönjük a verseny rendezőinek a fáradtságos munkát és hogy sikerült megrendezni a sok tennivaló ellenére is a HAC versenyt!
A Rainbow Valley 22. helyezést érte el a versenyen. Hihetetlenül meglepődtem és nagyon boldog vagyok, nem számítottam ilyen jó helyezésre. Ez ebben a mezőnyben úgy gondolom egy előkelő helyezés főleg első nekifutásra! Jövőre találkozunk versenytársak! (y)

DSC_8961-Edit-4.jpg
 
Gratulálok, valóban csodás kis ékszerdobozt alkották, ez is bőven esélyes lehetett az év felfedezettje címre is.(y)

Akkor jövőre cél a 10 közé kerülés. Drukkolunk!
 
Köszönjük a verseny rendezőinek a fáradtságos munkát és hogy sikerült megrendezni a sok tennivaló ellenére is a HAC versenyt!
A Rainbow Valley 22. helyezést érte el a versenyen. Hihetetlenül meglepődtem és nagyon boldog vagyok, nem számítottam ilyen jó helyezésre. Ez ebben a mezőnyben úgy gondolom egy előkelő helyezés főleg első nekifutásra! Jövőre találkozunk versenytársak! (y)

View attachment 52661
Gratulálok! (y)
 
Back
Oldal tetejére