• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Quick NANO

Ùj videó erről a csöppségről :)

Mindig nagyon várom a következő kisfilmedet, és most sem csalódtam. Szuper lett! (y)
A zenét illetően egyetértek Vikkel. Az öregek nehezebben viselik a tuctuc zenét. :D

Kérdésem máris van:
1) Az emers rész spricnizésénél milyen arányban hígítod a tápot?
2) A Bazooka-val kapcsolatban kérek szépen feedbacket. Van egy külföldi ismerősöm, aki bajlódik vele (gyakran kell cserélni, mert egy idő után hiába a tisztítás/karbantartás, nem műxik).
 
Szuper lett az uj video! Orulok, hogy picit szakitottal a korabbi zenei alafestessel. Nekem ezzel sokkal tobbet ad elmenyben.

[emoji106][emoji108][emoji122][emoji91]

Köszi! :) Nekem nagy kedvencem az előzőekben használt stìlus, de ehhez most más kìvánkozott. Örülök, hogy tetszik.

Mindig nagyon várom a következő kisfilmedet, és most sem csalódtam. Szuper lett! (y)
A zenét illetően egyetértek Vikkel. Az öregek nehezebben viselik a tuctuc zenét. :D

Kérdésem máris van:
1) Az emers rész spricnizésénél milyen arányban hígítod a tápot?
2) A Bazooka-val kapcsolatban kérek szépen feedbacket. Van egy külföldi ismerősöm, aki bajlódik vele (gyakran kell cserélni, mert egy idő után hiába a tisztítás/karbantartás, nem műxik).

Köszi :) Öregek.... :D

Az 1 literes spricnibe szoktam nyomni 1-2 pumpa Tropica speci tápot. Ahogy éppen sikerül :)

A bazooka egy hete van bent kb, szóval hosszù távù tapasztalataim nincsenek. Nagyon szépen porlaszt, viszont rettenet gagyin néz ki :D El tudom képzelni, hogy eltömődik, mert sokkal finomabbak a pòrusai, mint egy aquario neonak.

A zene tényleg jó választás volt!:)(y):notworthy:
Szuper kis vidi, engem egyedül a szűrő beszívó barna színe zavart picit. Tudom, mindenkinél olyan, de szebb lett volna tisztítva.
Köszi :)
Gondolkoztam én is a szűrőn, de tekintve, hogy egy tonna munka van egy ilyen videóval, inkább hagytam a fenébe. Ùgy is ilyen lesz, legalább látja az is aki kezdő. Már elengedtem, hogy mindenben hozzam a tökéletest :)
 
Köszi! :) Nekem nagy kedvencem az előzőekben használt stìlus, de ehhez most más kìvánkozott. Örülök, hogy tetszik.



Köszi :) Öregek.... :D

Az 1 literes spricnibe szoktam nyomni 1-2 pumpa Tropica speci tápot. Ahogy éppen sikerül :)

A bazooka egy hete van bent kb, szóval hosszù távù tapasztalataim nincsenek. Nagyon szépen porlaszt, viszont rettenet gagyin néz ki :D El tudom képzelni, hogy eltömődik, mert sokkal finomabbak a pòrusai, mint egy aquario neonak.


Köszi :)
Gondolkoztam én is a szűrőn, de tekintve, hogy egy tonna munka van egy ilyen videóval, inkább hagytam a fenébe. Ùgy is ilyen lesz, legalább látja az is aki kezdő. Már elengedtem, hogy mindenben hozzam a tökéletest :)
Nem olyan nagy gond ez...csak tényleg minden hasonló vidiben minden csilivili, pedig a valóság más....így néz ki a mindennapokban.
Máté, a zenéket hol keresed, meddig keresgeted egy ilyen videóhoz?
 
Nem olyan nagy gond ez...csak tényleg minden hasonló vidiben minden csilivili, pedig a valóság más....így néz ki a mindennapokban.
Máté, a zenéket hol keresed, meddig keresgeted egy ilyen videóhoz?

Youtube, Soundcloud. Sokszor tovább. tart megkeresni az ideális zenét, mint magát a videót összerakni. Az a lényeg, hogy nekem olyan kell, ami szerzői jogdìjmentes, tehát szabadon felhsználható. Csak ilyen zenén engedi a youtube a bevételszerzést. Nehèz ügy.
 
Floraffix ragasztót nem küldtek mellé,ejnye a pofájukat :hilarious::hilarious::D
Tényleg ez hogy volt Te publikálhattál vagy megkerestek hogy használhatják e a fotókat egy cikkhez ?
 
Bírom, hogy az igényességed nem csak az akváriumon belül lévő dolgokra terjed ki, hanem szerves egységként kezeled az akváriummal a környezettét is. (y)
Azt látom, hogy bambusz, de miből/hogyan készült a tartó?

Köszi, igyekszem. :) Mivel esztétikai sport, próbálok odafigyelni. Sajna időnként egy akasztós szűrő vagy egy zöld eheim cső befigyel :D

A tartót az Aldiban vettem, fakanál készlet része. A bele az asszonyé, a tartó az enyém :D
 
Back
Oldal tetejére