• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Quick NANO

Ezek szerint a lámpa is tökéletesen bevált itt.
Ha a nehezén túl vagy, akkor tényleg nyerésre állsz. Elismerésem.(y)
 
Valójában csak azért vagyok ellendrukker, hátha szombatig találsz egy kis külső szűrőt, ezt az akasztóst meg elkunyerálom tőled a tíz literes cory ivadék neveldémbe a szombati megnyitón!;)
Nemadom :D
Ezek szerint a lámpa is tökéletesen bevált itt.
Ha a nehezén túl vagy, akkor tényleg nyerésre állsz. Elismerésem.(y)
Valóban jónak tűnik a lámpa, bár az a gyanúm, hogy 30 centis vìzoszlophoz lehet kevés lenne.
Még nem kiabálom el, de remélem tényleg nyerésre állok :)
 
Nődögélünk szépen :) A tetején lévő növénytömeg eléggé árnyékol, ezért nem algásodnak a kövek és a moháknak is jó helyük van, arról nem is beszélve, hogy a halak is imádják. Tök jó kis természetes medence lett. Sajna nehéz fotózni emiatt, hogy fent rengetek, lent pedig alig van fény. A fa még mindig rendesen sárgìtja a vizet, szóval közeledve a heti vìzcseréhez, még természetesebb a helyzet :)
74f3a0da7caa5f4cad2509383951feea.jpg
ed4b786e6a855385f31bebbd2d94e9e6.jpg
 
Hihetetlen szèp lett ez az akvárium, totàl a kedvencem.
Heti 1 vìzcsere, heti 2ml (inkabb már 2,5 ml) Tropica speci táp és ennyi. Nő, természetes, szìnes, egyszóval gyönyörű. Alga gyakorlatilag nulla, pár szál szőr van, de azt is nagyìtóval kell keresni.
502e03d0338c0bb28f7196368aeccbfb.jpg
Észrevettem valami érdekeset. A rotala bonsai megunta az emers létet, és visszaváltott submersre. No de itt jött a meglepi, hosszúkás levelek és szép lilás szìn. Na ezek azok a dolgok ami amik totál ámulatba ejtenek, ezért szeretem ezt a hobbit.
a0b7537f0dbb08a677337214c31f0d19.jpg
Ez sem kutya:
197c40f28eeb640e4cb6f06714765203.jpg
Nálam ez az ONF lámpa non plus ultra. Imádom. Magasabb vìzoszloppal nem próbálkoznék vele, de lapos tankhoz vagy wabihoz ideális.
 
Back
Oldal tetejére