• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Quick NANO

Most a fa taknyosodása van porondon, tegnap vìzcsere közben a nagyját leszippantottam. Napi vìzcserét nyomok még pár napig. Minden oké, a növények szépen fejlődnek.
 
Buheráltam a szűrőn egy kicsit. Középre bedobtam egy kártyát, ìgy hosszabb utat jár be a szűrőanyagok közt a vìz. Átraktam a rövid oldalra, de fojtanom kellett, mert végigsöpörte az akvát. Még egy darabig kìsérletezek, de ha nem lesz kristály tiszta a vìz, csere lesz. Éés akkor, lehet jönni, hogy Máté én megmondtam, hogyezaszűrőnemleszjó :)
Ez az odyssea cfs-130 eléggé tetszik.
d901d785b865138a54f5e316409ad001.jpg
 
Én őszintén azt kívánom, bárcsak igazad lenne és legyen a vized kristálytiszta a kis akasztóssal.
Becs szóra.(y)

Ha mégsem, akkor lépj tovább és légy nyugodt, 2009 óta fórumtag vagyok, de hála égnek eddig még nem nagyon futottam bele olyanba, hogy ugyeénmegmondtam!
Itt mindenki együtt örül a másik sikerének és vele szomorkodik, meg próbálja kirángatni a gödörből, ha kudarc éri.

Amúgy ezt az Odyssea külsőt csak akkor tedd mögé, ha szponzorál a cég.
Baromi jó ez a kis quick nano scaped, jelentősen rontana a látványon ez a zöld bumzli.
A teljesítménye tuti okés lenne, de eddig nekem az jött le, hogy Neked a látvány is fontos.:love:
 
Én őszintén azt kívánom, bárcsak igazad lenne és legyen a vized kristálytiszta a kis akasztóssal.
Becs szóra.(y)

Ha mégsem, akkor lépj tovább és légy nyugodt, 2009 óta fórumtag vagyok, de hála égnek eddig még nem nagyon futottam bele olyanba, hogy ugyeénmegmondtam!
Itt mindenki együtt örül a másik sikerének és vele szomorkodik, meg próbálja kirángatni a gödörből, ha kudarc éri.

Amúgy ezt az Odyssea külsőt csak akkor tedd mögé, ha szponzorál a cég.
Baromi jó ez a kis quick nano scaped, jelentősen rontana a látványon ez a zöld bumzli.
A teljesítménye tuti okés lenne, de eddig nekem az jött le, hogy Neked a látvány is fontos.:love:

Természetesen vicceltem(bocs, ha máshogy értelmezhető), örülök mindig a tapasztalatnak és a tanácsnak, de mint ìrtam, imádom a dolgokat tesztelni, fejlesztgetni.
Túl szép lenne, ha beválna ez a kicsi szűrő. Unom már a csövekkel, ki-befolyókkal való küzdelmet.
Nekem valóban nagyon fontos a látvány, tekintve, hogy ez az egész egy esztétikai sport.

Ezen a szűrőn még csak elméletben agyalok és csak akkor jöhet szóba, ha totál el tudom rejteni.

Még adok egy kis időt az egésznek, mert elég friss a dolog. A szűrés alapból elég lenne, de ragaszkodom a láthatatlan vìzhez :)
 
Én őszintén azt kívánom, bárcsak igazad lenne és legyen a vized kristálytiszta a kis akasztóssal.
Becs szóra.(y)

Ha mégsem, akkor lépj tovább és légy nyugodt, 2009 óta fórumtag vagyok, de hála égnek eddig még nem nagyon futottam bele olyanba, hogy ugyeénmegmondtam!
Itt mindenki együtt örül a másik sikerének és vele szomorkodik, meg próbálja kirángatni a gödörből, ha kudarc éri.

Amúgy ezt az Odyssea külsőt csak akkor tedd mögé, ha szponzorál a cég.
Baromi jó ez a kis quick nano scaped, jelentősen rontana a látványon ez a zöld bumzli.
A teljesítménye tuti okés lenne, de eddig nekem az jött le, hogy Neked a látvány is fontos.:love:

Most jött el az idő, illetve fogyott el a türelmem, hogy kimondjam, tényleg kuka ez a szűrő. Nem gondoltam volna, hogy ennyire semmire való.

Szóval vennék valami kicsi külső szűrőt :)
 
Lehet megnyerem a szűrős harcot? A szivacs jó mechanikai szűrése és a növényzet erősödése az én oldalamon áll. Szép tiszta a vìz és a növények is egyre szebbek.
Már garnélák is dolgoznak benne ezerrel. Egy pici barna alga van az üvegen, a fa hál istennek már nem taknyos.
A pinnatifidák igazán szépek és a ludwigia is ügyesen kukucskál kifelé :) Örülök, hogy nem adtam fel :)
12c21596605606fc85807c7de6eb7e69.jpg50f9b1173aeb70d77ecbe209bd99b8ae.jpg2936110ee2c8cc823e762ee10139fbd8.jpgdcb1bb3f2e585f8cad240ca6bcdcb3f3.jpg1d4bde99253253532b8e82b2facb2d4a.jpg2e77f119e929918d18192cf231531b93.jpg
 
Valójában csak azért vagyok ellendrukker, hátha szombatig találsz egy kis külső szűrőt, ezt az akasztóst meg elkunyerálom tőled a tíz literes cory ivadék neveldémbe a szombati megnyitón!;)
 
Back
Oldal tetejére