• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Pzes.es - Madrid

Szegény Ono-t fel órába lezavartak!Pedig sztem jobbat rakott össze mint a tavalyi bajnok!
 
Sziasztok,

még idén májusban sikerült eljutnom ebbe az igazi kis "gyöngyszembe".
A bolt maga elég kicsi, az utcán is simán elsétáltam volna a bejárat mellett, ha nem célirányosan ide megyek.
Az első, nagyobb részen vannak a halas, növényes akvák, kiegészítők, hardscapek, hátul pedig egy szűk folyosón vannak a kész scapek plusz rengeteg wabi-kusa. Ahogy látjátok elég nehéz volt fotózni, de így is látszik az egyik kedvenc akvám direktbe, rendkívül részletgazdag, mégis nagyon természetes hatása van...
Az eladók nagyon jófejek, és bár nem mindenki tud angolul, ettől függetlenül jól elbeszélgettem velük, még kávéval is megkínáltak, pedig nem is vásároltam semmit.
Aki erre jár, ne hagyja ki!

IMG_9652.jpgIMG_9657.jpgIMG_9654.jpgIMG_9653.jpg
 
Azóta még egyszer sikerült eljutnom hozzájuk, erről pár telós képet csatoltam.
Még mindig zseni a hely, most pár apróságot vettem ( co2 diffúzor, szűrőcső) illetve egy király kis wabi lámpát, amit itthon eddig nem igazán láttam ( Aqualighter pico soft).
Elmentem még egy másik helyre is ( Pezverde), de ott sajnos a scapek nem voltak túl különlegesek, elég steril volt a hangulat, az eladók se nagyon akartak beszélgetni, semmi extra cucc ( bocs, azért ADA, DOOA volt egy pár) szóval aki erre jár, az csak a Pzesbe menjen :)
 

Attachments

  • IMG_0976.jpg
    IMG_0976.jpg
    403.2 KB · Megtekintések: 24
  • IMG_0979.jpg
    IMG_0979.jpg
    317.8 KB · Megtekintések: 24
  • IMG_0980.jpg
    IMG_0980.jpg
    435.9 KB · Megtekintések: 23
  • IMG_0982.jpg
    IMG_0982.jpg
    416.3 KB · Megtekintések: 22
Back
Oldal tetejére