• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Purigen reaktor

baji66

Tapasztalt kertész
Sziasztok! Nem találtam hasonló topicot ezért bátorkodtam nyitni egyet./Ha nem így van kérem az adminokat helyezzék át/ Minap a Youtuben leskelodve erdekes dologra bukkantam.Sokak számára ez nem új dolog , de érdekelne engem hogy hol lehet kapni / hogyan lehet készíteni/ ilyen kulso reaktorokat Seachem Purigen, és más szuroanyagokhoz.Esetleg van e rá esély hogy a shopban is kapható lessz. :D Szerintem nagyon hasznos dolog.Tobb mozgástér és látni mikor merul ki / purigenre vonatkozik/

Valami hasonlóra gondoltam : PnMGzUh6 ... re=related
yFV9nb7pEIE

Válaszokat elore is koszonom!

Csabi.
 
baji66 said:
Sziasztok! Nem találtam hasonló topicot ezért bátorkodtam nyitni egyet./Ha nem így van kérem az adminokat helyezzék át/ Minap a Youtuben leskelodve erdekes dologra bukkantam.Sokak számára ez nem új dolog , de érdekelne engem hogy hol lehet kapni / hogyan lehet készíteni/ ilyen kulso reaktorokat Seachem Purigen, és más szuroanyagokhoz.Esetleg van e rá esély hogy a shopban is kapható lessz. :D Szerintem nagyon hasznos dolog.Tobb mozgástér és látni mikor merul ki / purigenre vonatkozik/

Valami hasonlóra gondoltam : PnMGzUh6 ... re=related
yFV9nb7pEIE

Válaszokat elore is koszonom!

Csabi.

VnJDISJd0cg&feature=related

Ez a szűrőház 3990Ft, azt pedig hogy mivel hajtod meg szabadon választható.
 
Ezeket még nem találtam meg, de ezt már igen:


Ez viszonylag könnyen elkészíthető. ;)
 
Ez a szűrőház 3990Ft, azt pedig hogy mivel hajtod meg szabadon választható.

Hol kaphato a cucc?? Szeretnek egyket darabot vasarolni...

Nigró esetleg a shopban nemlessz kapható valami hasonló? :D
 
baji66 said:
Ez a szűrőház 3990Ft, azt pedig hogy mivel hajtod meg szabadon választható.

Hol kaphato a cucc?? Szeretnek egyket darabot vasarolni...

Nigró esetleg a shopban nemlessz kapható valami hasonló? :D

Én egy helyi (Kiskunhalas) "Csapágy, szimmering, szivattyú" boltban vettem, de szerintem Pesten bármilyen vizes boltban beszerezhető, mivel ez csak egy egyszerű szűrőház, amit eredetileg a csapvíz megszűréséhez lehet beépíteni a vízhálózatba, szóval nem egy rendkívüli alkatrész.
 
Megint valami,ami lefogja a szűrőt.Vagy eggyel több cső az akvában.Szűrőt legalább havonta,kéthavonta tisztítani kell,akkor úgyis meglátod,ha kimerült.
 
Én egy helyi (Kiskunhalas) "Csapágy, szimmering, szivattyú" boltban vettem
Akkor irány a vizes :D koszi !

Megint valami,ami lefogja a szűrőt.Vagy eggyel több cső az akvában.Szűrőt legalább havonta,kéthavonta tisztítani kell,akkor úgyis meglátod,ha kimerült.

Hát igen ezis igaz.De én nagyon szeretem az ijen jellegu technikkákat és pont ez a szép az akvarisztikában hogy nem csak arról szól hogy mi van az akváriumban./De ezt csak lehet én látom így ;) /Szerintem nagyobb a hatásfoka az így használt ioncserét gyanta esetleg Seachem Purigen vagy valami más.Egy 20 literes nanohoz lessz amit egy Eheim 2013 as-al lessz szirve szóval a flow csokkenéstol nemfélek.
 
Back
Oldal tetejére