• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Projekt 72

Czimtom

Főkertész
Sziasztok,

A kijárási korlátozásnak is van némi előnye. Elővettem egy nem használt üveget és elkezdtem pakolászni a meglévő köveket és fákat. Próbáltam számomra ismeretlen, új növényekkel próbálkozni egy részének a nevét sem tudom :p Mérete 60x35x35 (72 liter), amasonia talaj, 2x24w ody világítás, jbl 702 szűrés és co2. Még nincs teljesen kész a jobb sorokba keresem az oda illő kavicsot vagy homokot, vagy növényt :D Most két hetes, bocs a béna fotóért. Jöhetnek a tippek, kritikák.
 

Attachments

  • pr72.jpg
    pr72.jpg
    344.1 KB · Megtekintések: 55
Sziasztok,

A kijárási korlátozásnak is van némi előnye. Elővettem egy nem használt üveget és elkezdtem pakolászni a meglévő köveket és fákat. Próbáltam számomra ismeretlen, új növényekkel próbálkozni egy részének a nevét sem tudom :p Mérete 60x35x35 (72 liter), amasonia talaj, 2x24w ody világítás, jbl 702 szűrés és co2. Még nincs teljesen kész a jobb sorokba keresem az oda illő kavicsot vagy homokot, vagy növényt :D Most két hetes, bocs a béna fotóért. Jöhetnek a tippek, kritikák.
Ígéretes, csak valamilyen átmenetet kellene kialakítanod az előtér és a háttér között. Stau, vagy Hygrophyla corymbosa comapct, szóval ehhez hasonló növényekkel.
 
Sziasztok,

A kijárási korlátozásnak is van némi előnye. Elővettem egy nem használt üveget és elkezdtem pakolászni a meglévő köveket és fákat. Próbáltam számomra ismeretlen, új növényekkel próbálkozni egy részének a nevét sem tudom :p Mérete 60x35x35 (72 liter), amasonia talaj, 2x24w ody világítás, jbl 702 szűrés és co2. Még nincs teljesen kész a jobb sorokba keresem az oda illő kavicsot vagy homokot, vagy növényt :D Most két hetes, bocs a béna fotóért. Jöhetnek a tippek, kritikák.
Szia! Bocs hogy itt írok, adok-veszekben láttam egy eladó Twinstar lámpát amit árultál! Megvan még? Ha igen akkor érdekelne! Ha aktuális meg tudnál csörgetni? (70harmincegy30140) Köszönöm!
 
Back
Oldal tetejére