• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Project P60

Remelem nem valami 30cm-esre novo ragadozo[emoji3] habar akkor a serpenyoben vegzi[emoji106]

Tapatalkkal küldve az én SM-G900F eszközömről
 
Valamilyen díszcsuka.. talán vörös torku díszcsuka?[emoji848][emoji2]


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Gyanus. Nagy a hasonlosag. De szerintem hamar kiderul.

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Meg mindig nem oldodott meg a rejtely szamomra, hogy miert pusztulnak az amanoim. Kb. 2 hete kezdodott erdekes elszinezodesel.
Amit merni tudok
TDS 130
No3 0
No2 0
Gh 3
Kh 1.5
Ph 6.4
Co2 15 (ez 35 volt de viszatekertem hatha ez okozza a bajt)
Tapozas Ada brighty k + step 2 3-3 pumpa naponta. Ada eca-t adagoltam kb masfel honaja napi 3 cseppet, de egy hete lealltam vele. Algexitet hasznalok 4 hete 6ml hetente az ecset ellen, viszont nem valiszinu, hogy ez a baj mert a CRS-es akvaban is hasznalom ott nincs elhullas. Az elso elhullas utan szurot es csoveket pucoltam, perlont csereltem, napi 20% ot csereltem 3 napig majd 3 nap mulva 30%-ot. Ma is volt egy szokes es egy elhullas is. Jojjenek a kepek:
Egy egeszseges amano:
286b00a392fecb2c10458253124026da.jpg

Es egy "beteg":
9065574d89c6e341013ddc1980b35dbb.jpg

2963f91ed09b261bd1b916e4244a87d5.jpg

Az elso tunet hogy bepirosodik a pancel aztan a pancel alatt az amugy szintelen, attetszo "hus" kifeheredik. Ugyan olyan aktiv mint elotte aztan egyszer csak elfekszik es szep lassan kimulik.
Ha esetleg valakinek van otlete ne tartsa magaba.


Tapatalkkal küldve az én SM-G900F eszközömről
 
Otletem nincs de foglalkoztam kicsit a dologgal. Talaltam leirast.
Tünetek: a garnélák kifakulnak, elvesztik a színüket; narancsos vagy fehér elszíneződés jelenik meg a háton és a hasi tájékon (a fejrészen nem!), párhuzamosan napi szintű elhullás jelentkezik.
Ok/diagnózis: Belső fertőzés, melyet különféle baktériumok vagy gombák okoznak, esetleg rossz akváriumi higiéniai körülmények, túl kevés vízcsere, stressz, túlzsúfoltság az akváriumban.
Kezelés: 1 tabletta Furanol-t 20 liter, vagy 1.5 gramm kloramfenicol-t 100 liter akváriumvízben feloldani; kiegészítésképp adjunk 1 késhegyni kloramfenicolt táplálékba keverve, mulmozzuk ki rendszeresen a talajt és figyeljünk a vízminőségre.
 
Tobb mint fel evembe telt beszerezni egy parat beloluk azt mar szivem szerint meg sem emlitem hogy £40 az aruk parban.8a5a203a6202e7dff08087525dff7e1a.jpg

Tapatalkkal küldve az én SM-G900F eszközömről
 
Ezer eve nem volt itt kep, amit tudni kell az akvarol hogy gondozasmentes. Nincs alaga nincs elhullas az oreg leveleket neha levagom 8-10 naponta 15 liter vizcsere 130- ra visszasozott ro-val. Az egyetlen foglalkozast igenylo resz a jobb hatso sarok ahol a parvula nem tud magahoz terni mert a mollim kitepkedi [emoji3]1b06928561446cededc49bba84cbcf5b.jpg

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére