• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Project 2018

Sziasztok!
Esküszöm nem fogtok úgy járni velem,mint anno a 400 literes:woot:[emoji38]
Szóval elnézést kérek a publikumtól a késésért.Sokat vagyok kint erdőn.Ugye most lesz a szarvasbőgés ,és próbálok minél többet terepen lenni.
A lámpa felhelyezése csúszott egy kicsit ez miatt.Ma felkerült a lámpa végre ,és elkezdtem a fákkal bíbelődni.Viszont berendezés előtt kell még egy bevásárlást eszközölnöm,mert nincs lilym.
Egyenlőre ilyen a hardscape,ez lesz még finomítva .Van itthol némi fakövem ,és seiyrum .....de nem tudom melyik állna neki jobban .Elöl lesz a LaPlata.
A pirosas folt miatt sorry az ajtó betükröződik a háttérből.
View attachment 61039
Lacko!Szerintem kell meg bele kis rözse!En biztos raknek bele!;)De ez en vagyok!Meg-meg!:D:ROFLMAO:
 
Sziasztok!
Sorry hogy eltűntem kicsit ,de hát szarvasbőgés van/volt:)
A project úgy áll jelenleg ,hogy szárazon össze van állítva a hardscape. Megjegyzem nekem nagyon bejön már most is.Hallottam olyant egyszer rég,hogy ha a gazdának tetszik ,az már rossz nem lehet.A lilyt is beszerzem záros határidőn belül ,és lehet építeni az akváriumot.;)
Az erő legyen veletek addig is:whistle:
 
Az ültetésen túl vagyok ,és fel lett töltve az akvárium.Sajnos nem tudtam full RO -val ,mert annyit nem tudtam volna eltárolni,így került bele némi csapvíz is.A szűrő eddig üzemelt ,úgyhogy jó kis bacitelep lehetett benne ,viszont most sajnos kicsit többet állt mint másfél óra ,így a napokban a sűrű vízcserék alkalmával egy masszívabb bacikezelést is kap az akvárium.Co2 beüzemelve ,időkapcsolókat kell még beállitanom.Örülök neki ,hogy sikerült elindítani.Mára ennyi fért bele,mert holnap korán kelés lesz ,és irány Gemenc.
Köszönöm ,hogy benéztél.
d6ffc519d46aecaf58a34ea9be31d5fb.jpg
 
Sziasztok!
A szűrő csere megtörtént. Innen is köszönöm a gyors segítséget Bálintnak ( @bbalint01 ), aki adott egy használaton kívüli 1200-es házat. Átraktam a szűrőanyagaimat és az én szűrőm fejét, és tökéletesen működik. A régi házat tüzetesen megvizsgáltam utána. Két helyen is hajszálrepedés van rajta a tartólábak alatt. Viszont az már rejtély mi miatt.
 
Utoljára módosított:
Sziasztok !
Hobbiváltás miatt eladóvá vált ,illetve a komplett szett cserélhető 70-200 2.8-as objektívre,természetesen értékegyeztetéssel.Minden infó az akváriumról a naplójában megtalálható .Egy csomó akvarisztikai köcölékem van még mellette.Írj privátban ha érdekelne a sztori ;)

Növényes - Morannon
Sziasztok! Hamarosan újra életet lehelek a 200 literes akváriumba.:)A név változni fog a későbbiekben ,ez tuti.Csak most nem jutott jobb eszembe ,meg amugy is mint @keszalvo Viktor,én is előbb szoktam indítani a naplót ,mint az akváriumot.;) Ma ugy alakult ,hogy szétbombáztam a Deserted Beach...
Változás ,hogy már csak egy Tetra szűri jelenleg is.
 
Utoljára módosított moderátor által:
Szia!Sajnalom,hogy fel adod a hobbit,de ahogy elnezem a kepeid(fotos),sokat fotozol,es nagyon jok a kepeid!
UI:a vasfaid erdekelnenek!
 
Hmmm lassan tényleg kikopnak az "öregek" Lackó további sikereket kívánok a fotózás terén amihez meg is van a tehetséged 👍
Köszönöm Viktor ! Franc sem gondolta volna anno ,hogy ekkora szerelem lesz a fotózás.De meg kell mondjam teljesen más a két hobbi.Imádom/imádtam az akvarisztikát ,és most is figyelem Viktorék munkásságát.Viszont kint lenni a természetben ....na az más tészta;)
 
Back
Oldal tetejére