• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Profi építések

Sokkal légiesebb, titokzatosabb a középső kép, az szinte tökéletes.
Esetleg a homokba még pár kavics mehetne díszítésnek, de ennyi, nem kellett volna túltolni a bringát szerintem. :)
 

Ezt lehet, rossz helyre teszem most be, de a videórol amit linkeltél eszembejutott, hogy van egy jó kis DIY megoldás a ragasztó precízebb és jobban hozzáférhető felaplikálásához.

A képek és a videó magukért beszélnek, szóval nem kell angol hozzáfeltétlen.
 
Most találtam ezt a profilt, és elég komoly dolgok építését mutatja be videó formájában. Sok olyan trükk van lebontva külön videókban amit az Indonéz scapereknél gyakran látni. Csak tudnám, hol szerzik ezekel az apró fákat ilyen hajszál vékony darabkákkal.

 
Ezen a csatornán van egy-két jó berendezés. A videó-minőség eléggé fapados, meg van köztük másolat is, de azért ütnek. Na meg a borítókép ;) @viktorlantos (ő talán egy BestAqua tag lehet? mert a fő csatornán is a GA a borító)




 
Utoljára módosított:
Ezen a csatornán van egy-két jó berendezés. A videó-minőség eléggé fapados, meg van köztük másolat is, de azért ütnek. Na meg a borítókép ;) @viktorlantos (ő talán egy BestAqua tag lehet? mert a fő csatornán is a GA a borító)

Lehet csak egy rajongó. Egy időben másolták a ga logót is (Vietnamban), itt nem tudom hogy most ez szimplán rajongás vagy megtévesztés. De legyen az előbbi. :)
Szép akváriumok, kár, hogy nem nagyon nézhető :( többet érdemelne
 
Ezek versenyakvák, nem hinném hogy sokáig járatnák... eléri a versenyformát, nyírás, fotó, bontás. :)
 
Ezek versenyakvák, nem hinném hogy sokáig járatnák... eléri a versenyformát, nyírás, fotó, bontás. :)
Pont ezért kérdeztem, hogy mennyi idő a napi munka vele. Ennyi mohával kegyetlen a napi takarítás, ha megindul mindenhova.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére