• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás PRL Tank

A következő projekt, amit az előzőekben már említettem. Még ugyan kezdeti fázisban, de szerintem menő lesz. Szeretnék valami automata, rendszert kiépíteni hozzá, sajnos van hogy napokig nem vagyok otthon, és szeretném, ha automatán menne a szellőztetés és a párásítás. A technika beszerzése még nem sikerült, de ezen kívül lényegében meg van minden :) kíváncsi leszek :) ezen a vonalon még nem sok ismeretem van ..

IMG_0809.JPG
 
Utoljára módosított:
Nem tudom észrevetted-e, de a harmadik akváriumoddal valami történt. :unsure:
Ha gondolod, szívesen küldök bele berendezést, élővilágot.

Persze, szigorúan magánban...

Az még készülőben van, paludárium jellegű lesz, csak még beszerzés alatt van a párásító, addig nem igazán szeretnék berendelni növényeket :) meg még ismerkedem a dologgal... jelenleg a növénylistán gondolkozom, és az élővilágon. Talán a jövő hónap közepén már beszélhetünk konkrét dolgokról :) és köszi a felajánlást :)
 
Az még készülőben van, paludárium jellegű lesz, csak még beszerzés alatt van a párásító, addig nem igazán szeretnék berendelni növényeket :) meg még ismerkedem a dologgal... jelenleg a növénylistán gondolkozom, és az élővilágon. Talán a jövő hónap közepén már beszélhetünk konkrét dolgokról :) és köszi a felajánlást :)
Szerintem nem jól fogalmaztam, vagy Te jobbról balra számolsz, vagy... ? IMG_0829ma.JPG
 
ahaa, így más :) figyelj, most BO kúra van, nemsokára úgy is restart. Az egy 60x30as asztal, küldhetsz egy komplett szettet :D (A tv amúgy is csak dísznek van kb :D)
Egy tengeri akvárium képernyővédő küldésére gondoltam, úszó halakkal, meg ilyesmi. De, ha ez nem is monitor csak egy TV, az is csak ideiglenesen, akkor nyilván nincs rá szükséged. Csak gondoltam, hátha... ;)
 
Tudom... nem nagy dolog, hiszen elég sok akvarista használ prémium lámpákat... de nekem mégis az... hogy a kínai csíptetős lámpától, ugyan szép lassan de eljutottam idáig :) az élet apró örömei :)

az akva még mindig megy, szerencsére minden rendben. Idén novemberben töltötte a második születésnapját... úgyhogy így utólag is boldog születésnapot PRL tank <3

F8B14BC5-FCED-45F1-AE75-E702F427DA60.jpeg
 
Egy újabb upgrade. Ugyan még marha messze van, de azért így nyugodtabban várhatom a nyarat :) nehéz szülés volt... sokszor szét kellett szedni, majd összerakni a rendszert. Volt egy hibás csap, meg itt-ott eresztett egy pár toldás, de szerencsére ( le kopogom ) nincs szivárgás mostmár.
7168386F-2C02-427B-B0CA-5A4AB5AA7026.jpeg
Egy “kis” fonalalga jött, gondolom a sok babrálás miatt, majd elmúlik. Aztán nemsoká, lehet hogy egy kis co2 is kap a rendszer, teszt jelleggel. A garnélák frankók, lassan már jó sokan lesznek :) nemsoká szelektálom majd az állományt, akit esetleg majd érdekel 10-15 db gyengébb színű, az jelezze. Nem lesz drága, és a caridinákkal ismerkedőknek hibátlan tanuló garnélák lehetnek. Etele és Adrián garnéláinak keveréke, úgyhogy egy elég erős vérvonal :)

229DB0C5-4214-48B4-AE09-E74CACEEE9E7.jpeg

Köszi hogy benéztél, és B.Ú.É.K. :)
 
Back
Oldal tetejére