• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Positive Vibration

Aki szeret elszöszmötölni a hobbival úgy, hogy nem kell sietnie sehova, és közben egyedül nyugiban van otthon az most irigykedhet. Laza 8 órát dolgoztam az akváriummal.
A szokásos heti karbantartáson kívül kipucoltam a szűrőt és a csöveket, újrakötöztem a mohákat a köveken, megtisztítottam az ösvényt és az előteret, és az összes karácsony moha repült a fákról(túl gyorsan nőttek), helyettük mini fissiket ragasztottam. @Jopet tanácsára bekerült még jó néhány red moor, ezzel ment el a legtöbb idő. Most még picit zavaros a víz, úgyhogy képet majd csak holnap lövök, de azért mutatok egy kis mozaikos ízelítőt. ;) ✌️
IMG_20210924_180949.jpg
 
Az amanok másfél nap alatt szépen telehordták a frissen kipucolt ösvényt, emiatt venni fogok még bele 1-2 doboz növényt, sztem crenatát és hct.
IMG_20210925_205409.jpg
*Még mindig nem áll jól neki a szemből fotózás, de a kanapéról, meg úgy általánosságban a nappali bármelyik szegletéből rápillantva imádom, úgyhogy 1-1 kép miatt nem fogom átalakítani, főleg mivel nem versenyre készült.

** Ha megerősödnek a mini fissik, remélem hozni fogja azt a látványt amit szeretnék.

Kösz hogy benéztél! ;) ✌️
 
Az amanok másfél nap alatt szépen telehordták a frissen kipucolt ösvényt, emiatt venni fogok még bele 1-2 doboz növényt, sztem crenatát és hct.
View attachment 155256
*Még mindig nem áll jól neki a szemből fotózás, de a kanapéról, meg úgy általánosságban a nappali bármelyik szegletéből rápillantva imádom, úgyhogy 1-1 kép miatt nem fogom átalakítani, főleg mivel nem versenyre készült.

** Ha megerősödnek a mini fissik, remélem hozni fogja azt a látványt amit szeretnék.

Kösz hogy benéztél! ;) ✌️
Ez az! 👌Most szép szellős, ezt fogja majd elnyelni a növényzet. Innentől kell majd rendesen nyírni, hogy a hardscape megmaradjon láthatóan. 👍
 
@Ádám_ te is jól eltűntél a fórumról. Ha nincs itthon meccs, nem is hallunk rólad?
@Bálint Nagy csak utánad oszt másoknak is malawa garnélát, szóval ugorj haza az adagodért minél előbb, az akváriumról meg heti egy kis szösszenet talán Maryt is visszacsalogatná.😉

Szia Csilla, nagyon ráéreztél, pont ma találkoztam @Bálint Nagy Bálinttal, és kaptam Tőle egy csomó garnélát. 😉
IMG-20211016-WA0008.jpg
Ami a heti posztolást illeti, teljesen jogos, nem Te vagy az első akitől megkapom, hogy mostanában hanyagolom a fórumot. Ha minden jól megy november végén megcsinálom a felső fokot németből, és onnantól újra a régi leszek! 😉
Lőttem egy képet a kedvedért. Hangsúlyozom, holnap lesz a vízcsere/takarítás, meg a helyrepofozás, úgyhogy ez most ilyen szörnyű forma. 🤷‍♂️
IMG_20211016_204427_7_copy_4608x2592.jpg
😉✌️
 
Szia Csilla, nagyon ráéreztél, pont ma találkoztam @Bálint Nagy Bálinttal, és kaptam Tőle egy csomó garnélát. 😉
View attachment 156353
Ami a heti posztolást illeti, teljesen jogos, nem Te vagy az első akitől megkapom, hogy mostanában hanyagolom a fórumot. Ha minden jól megy november végén megcsinálom a felső fokot németből, és onnantól újra a régi leszek! 😉
Lőttem egy képet a kedvedért. Hangsúlyozom, holnap lesz a vízcsere/takarítás, meg a helyrepofozás, úgyhogy ez most ilyen szörnyű forma. 🤷‍♂️
View attachment 156356
😉✌️
Ne szerénykedj. 🙂 Ez még nem is pulis, teljesen vállalható. A két gömböc meg egyenesen király! 👍
 
Egy hónapja posztoltam utoljára. És most sem dicsekedni jöttem. 😬🙄 Az utolsó kép óta a kötelező vízcseréken kívül nem igazán foglalkoztam az üveggel. Ma délután viszont volt egy kis időm, és kitakarítottam a szűrőt és a csöveket, plusz perlont és purit is cseréltem. A növényekre már nem maradt energiám... 🤷‍♂️
Már csak 2 hét és túl leszek ezen a szabadidőmentes időszakon. Utána tuti ki fogok venni 2-3 nap szabit, és az első napon rendbe fogom vágni ezt az akvát, másnap meg összedobom a bettás 30-as kockát.
IMG-20211119-WA0003.jpg

I’ll be back! 😉✌️
 
Egy hónapja posztoltam utoljára. És most sem dicsekedni jöttem. 😬🙄 Az utolsó kép óta a kötelező vízcseréken kívül nem igazán foglalkoztam az üveggel. Ma délután viszont volt egy kis időm, és kitakarítottam a szűrőt és a csöveket, plusz perlont és purit is cseréltem. A növényekre már nem maradt energiám... 🤷‍♂️
Már csak 2 hét és túl leszek ezen a szabadidőmentes időszakon. Utána tuti ki fogok venni 2-3 nap szabit, és az első napon rendbe fogom vágni ezt az akvát, másnap meg összedobom a bettás 30-as kockát.
View attachment 158537

I’ll be back! 😉✌️
Nem baj, hogy nem vágtál. Így pulisan is pöpec. 😉
 
Egy hónapja posztoltam utoljára. És most sem dicsekedni jöttem. 😬🙄 Az utolsó kép óta a kötelező vízcseréken kívül nem igazán foglalkoztam az üveggel. Ma délután viszont volt egy kis időm, és kitakarítottam a szűrőt és a csöveket, plusz perlont és purit is cseréltem. A növényekre már nem maradt energiám... 🤷‍♂️
Már csak 2 hét és túl leszek ezen a szabadidőmentes időszakon. Utána tuti ki fogok venni 2-3 nap szabit, és az első napon rendbe fogom vágni ezt az akvát, másnap meg összedobom a bettás 30-as kockát.
View attachment 158537

I’ll be back! 😉✌️
Már annyit gondoltam Rád, hogy még. Szurkolok, hogy bármilyen kérdést is szegezzenek Neked, a kisujjadból áradjon az infó, és a végén azt mondják: "Jeles, mehet!" 🤞🤞🤞
Szerintem az osztrák lezárás kitart addig, hogy ne kelljen szabit kivenned. (Meg addigra talám a Telekom is megjeleníti a fotókat a fórumon. Majd akkor hozzászólok érdemben is. :D)
Csak vigyázz Magadra! :)
 
Back
Oldal tetejére