• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Positive Vibration

Ezért írtam korábban is, hogy a filter jobb opció mint a sminklemosó :S sokkal robosztusabb, nagyobb réseket lehet vele összekötni :) remélem megoldódik már a gond és üsszeáll minden :)
Tegnap egész nap "idegállapotban voltam" 😅 🥴
Ma azért már jobb a helyzet, jót tett az alvás.
Meló után elugrok boltba, és veszek pár növényt még, ezekre gondoltam:
-pogostemon helferi
-marsilea crenata
-lilaeopsis brasiliensis
Meg egy kis ada kavicsot.
A bal hátuljával egyelőre nem tudom mit kezdjek. Van még kövem és fám is, de lehet csak be cubásítom :unsure:
 
Hoztam pár képet, az előteret majd a következő néhány vízcserével kitisztítom. A csupasz köveken majd cubát akarok futtatni, a többi riccardiás lesz. Ha bedúsul remélem el fogja érni azt a hatást, amit szeretnék, összességében elégedett vagyok vele.
IMG_20210610_213254.jpg
IMG_20210610_213305.jpg
Heti 1x fotózni fogom a cubát, kíváncsi vagyok milyen ütemben fog nőni.
IMG_20210610_213335.jpg
Jelenleg 45 bubi/min-el dolgozok, és csak 6 órát megy a lámpa. A korábban feltöltött DC 35 bubi/perccel volt olyan színű.
Ha megerősödik minden, a salvinia repülni fog. Sosem tetszettek a vízfelszíni növények, de egyelőre a kezdeti alga elleni küzdelemben több előnyük van mint hátrányuk.
 
Hoztam pár képet, az előteret majd a következő néhány vízcserével kitisztítom. A csupasz köveken majd cubát akarok futtatni, a többi riccardiás lesz. Ha bedúsul remélem el fogja érni azt a hatást, amit szeretnék, összességében elégedett vagyok vele.
View attachment 150222
View attachment 150223
Heti 1x fotózni fogom a cubát, kíváncsi vagyok milyen ütemben fog nőni.
View attachment 150224
Jelenleg 45 bubi/min-el dolgozok, és csak 6 órát megy a lámpa. A korábban feltöltött DC 35 bubi/perccel volt olyan színű.
Ha megerősödik minden, a salvinia repülni fog. Sosem tetszettek a vízfelszíni növények, de egyelőre a kezdeti alga elleni küzdelemben több előnyük van mint hátrányuk.
Eddig tetszik az öszkép :) jobb oldalt az a fa, aminek az ágai átívelnek az ösvényen nagyon szuper. Számomra akkor vinne mindent, ha bal oldalon is lenne egy ilyen fa, ami átívelne a jobb oldalra az ágaival, de nem egyvonalban, hanem hogy lefedjék az egész ösvényt kicsit hátrébb tolva mint a jobboldali. Imádom az olyan "alagút" szerű utakat, amiket lombkoronák fednek be :)
 
Back
Oldal tetejére