• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Positive Vibration

Köszi! Jövő hétre csúszik a projekt. "csúszik", eredetileg az volt a cél hogy a 2 hét szabimban legyen elég időm rá, szóval nincs tragédia. Sajnos néha úgy alakulnak a dolgok, hogy a hobbi teljesen háttérbe kell hogy szoruljon, a tegnapi egy ilyen nap volt, úgyhogy csak a régi akva befotózása jött össze. Ma reggel nekiugrottam, a cél hogy legalább kitakarított akva várjon rám miután vissza jövünk M.O.-ból. Egyelőre így áll a dolog:
IMG_20210521_174747.jpg
Halak, amanok, már ki vannak menekítve, a garnélák még hátra vannak:
IMG_20210521_174738.jpg
 
Holnap jó lenne bepakolni a HS-t az akvába, és ha elég időm lesz, még a növényesítést is meg kéne csinálni. A palackért is el kéne ugranom a boltba, majd kiderül mi fog beleférni.
 
Szóval, jó rég jelentkeztem utoljára, pedig az akva szerda óta pörög. Elégedett vagyok a jelenlegi állapottal, de még lesz vele meló, viszont kifogytam a dekorhomokból, és a riccardiaból is, így a folytatás csúszik pár napot, míg a GA-ból megérkezik az utánpótlás. Ha ideér a laplata, az előtérbe/ösvénybe lesz még ültetve elszórtan cryptocoryne parva, és Marsilea Hirsuta, a lávaköveken pedig majd a riccardia és a cuba fog osztozkodni. A terv hogy a kövek jelentős része zöld takaróba boruljon. Jelenleg naponta cserélek vizet, jövő héten már csak minden másnap fogok. Co2-ből 40 bubi megy percenként, 3 átlátszó, 2 barna lötyi, megy még excel is persze, és 5ml foszfát, bacikultúra. Folyt köv..
 
Kedden elkészültem a HS-el, és a bucik egy részének a beragasztásával.
IMG_20210521_121356.jpg
Felülre is terítettem egy leheletnyi mennyiségű homokot. Abban bízok, hogy így nem fog állandóan az előtérbe potyogni az amazonia
IMG_20210521_183056.jpg
Sajnos nem tudtam végezni aznap mindennel, így lefóliázva töltötte az éjszakát
IMG_20210525_210136.jpg
Ja, és megvettem a hiányzó láncszemet is. 2 kg, jó darabig elég lesz a 60p-be, éppenhogy befér a bútorba, 1 cm-en múlt.
IMG_20210522_103010.jpg
 
Back
Oldal tetejére