• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Pomázi rettenet

hajrá Pomáz!

(igaz azt hittem hogy az én akváriumomról lesz szó - főleg hogy Csilla nevét láttam a hozzászólásnál -, de öröm ha van más akvarista is a településen) ;)

Ha kell segítség szólj, bármikor össze tudok törni egy akváriumot :ROFLMAO:
 
hajrá Pomáz!

(igaz azt hittem hogy az én akváriumomról lesz szó - főleg hogy Csilla nevét láttam a hozzászólásnál -, de öröm ha van más akvarista is a településen) ;)

Ha kell segítség szólj, bármikor össze tudok törni egy akváriumot :ROFLMAO:
Köszi 👍
 
Na végül a köveknek csak pár százaléka került be. Szóval, ha valakinek szüksége lenne pár kilóra, lehet jönni bátran. Elöl 1 centi homok lesz, hátul myrio, középen pinnatifida, microsorum pt. petite, a fákon és a köveken 3 féle moha és 10 féle buce, bolbitis, anubias nana és petite. + szétszórok majd egy kis kőtörmeléket a homokon. Ha van észrevételetek a hardscape-el kapcsoltban ne tartsátok magatokban :)
 

Attachments

  • 20191113_203124.jpg
    20191113_203124.jpg
    256.3 KB · Megtekintések: 123
Akkor az én észrevételem, hogy ez a scape nem illik a napló nevéhez! Hol itt a rettenet? Szuper kis látványt raktál össze, a növénylista is lenyűgöző.
Gratulálok.
 
Na végül a köveknek csak pár százaléka került be. Szóval, ha valakinek szüksége lenne pár kilóra, lehet jönni bátran. Elöl 1 centi homok lesz, hátul myrio, középen pinnatifida, microsorum pt. petite, a fákon és a köveken 3 féle moha és 10 féle buce, bolbitis, anubias nana és petite. + szétszórok majd egy kis kőtörmeléket a homokon. Ha van észrevételetek a hardscape-el kapcsoltban ne tartsátok magatokban :)
Nos igen. Tanácsom: köveket nem elajándékozni, jó lesz a következő kisebb, vagy nagyobb üvegbe. 🤣
Grat. Jól néz ki.
 
View attachment 83749View attachment 83750
Bekerült a növények nagy része. Hátura még megy majd pár tő további guyana. A microsorumnak végül nem maradt hely. Követ is törnöm kell még. Amivel nem vagyok kibékülve az az akvárium közepén elöl balról jobbra tartó vastag fa. Valahogy sokat takar és túl homogén...
Szerintem sincs semmi baj azzal a faval.. a microsorum-ot ne sajnald, hogy nem jutott neki hely, nehany honap alatt benott volna mindent. Hasonlo epitmenyem volt 110literben, a vegen tomeny microsorum narrow volt az egesz akva.
 

Attachments

  • IMG-3e5b789c7eb46b67a4f8cadaed0bdc91-V.jpg
    IMG-3e5b789c7eb46b67a4f8cadaed0bdc91-V.jpg
    211.2 KB · Megtekintések: 81
Utoljára módosított:
Hát, kövecskék nélkül nekem jobban tetszett. Így szétszórva kissé mesterkélt lett, meg túl elrendezett.:unsure:
 
Hát, kövecskék nélkül nekem jobban tetszett. Így szétszórva kissé mesterkélt lett, meg túl elrendezett.:unsure:
Pedig annyira igyekeztem random beledobálni 😁 Na majd módosítok rajta egy picit. Köszi a tippet 😉
 
Nekem (Attila) kimondottan tetszik a jobb oldali néhány nagyobb kő! Kicsit egyensúlyba billenti a két oldalt. Viszont az elszórt kisebbek valóban furán mutatnak. Azokat inkább a nagy sziget kövei mellé tudnám elképzelni, mintha azokról tört volna le.
A többi 👍!
 
Back
Oldal tetejére