• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hat ez a projekt megdöglött időközben :) volt egy kis gond a vizpumpaval amiből parketta-áztatás lett, ami el is vette a kedvem a javitastol. Inkább az új nagyra koncentrálok, amire még időm nincs úgyhogy.... :)
 
Hat ez a projekt megdöglött időközben :) volt egy kis gond a vizpumpaval amiből parketta-áztatás lett, ami el is vette a kedvem a javitastol. Inkább az új nagyra koncentrálok, amire még időm nincs úgyhogy.... :)
Jajj.:eek: Nagyon sajnalom!
Akkor varok turelmesen es szurkolok, hogy ne tortenjen semmi baj! 🤞Orulok, hogy nem vette el teljesen a kedved.
 
@danyi03 azt én még bekérdezném ha lehet, hogy: hogyan rögzítetted a 4/6-os T elosztót az Eheim CompactON nyomó csonkjához? Ragasztottad? Ha igen, mivel?

Köszi!

:)
 
@danyi03 azt én még bekérdezném ha lehet, hogy: hogyan rögzítetted a 4/6-os T elosztót az Eheim CompactON nyomó csonkjához? Ragasztottad? Ha igen, mivel?

Köszi!

:)
Sehogy, el is ázott a parketta... Szilóval be kell ragasztani.
 
Sehogy, el is ázott a parketta... Szilóval be kell ragasztani.

Én is FSB-vel való ragasztásra gondoltam.

Szóval így áztattad el a (remélem nem laminált) parkettát... a nyomócsonk szökőkutat játszott mert leugrott a T idom róla...
 
Pontosan. És laminált. De olyan hangos volt hogy azonnal felebredtem rá úgyhogy nem keletkezett kár.
 
Back
Oldal tetejére