• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa Planted rock

Egyszerűen zseniális! Mit nem adnék, ha ezredannyi kreativitás és akvakertész képesség szorult volna belém.
Témafigyelés bekapcsolva.
@keszalvo hasonló a véleményem, de nálam akkoris jobban mutatna. :p
 
Csendesen megjegyezném, valaki valami ilyesféle kifogással próbálkozott:

:D

Szuper az egész, nagyon kreatív (y)

Köszi! Jogos, de ez csak 20perc volt :D

Na, szóval: a videó a már megszokott királyság és a palu is nagyon ott van.(y)

Az a páfrányszerűség őrülten tetszik, a mohára meg kíváncsi leszek, mennyire fog majd elterpeszkedni; tépheted folyton.
Itt szűrés is okés, ezzel tutira nem lesz gondod.;)

Sok sikert hozzá!

Köszi, eddig úgy tűnik, működőkepes a rendszer, de majd az idő eldönti. A páfràny nekem is nagyon bejön, remélem meg is marad :) A szűrés itt valóban nem kérdés :D

Két hatalmas problémát látok,az egyik hogy a tv mellé került így a tv re már nem is lesz szükség[emoji16]a másik meg hogy ez az egész cucc úgy ahogy van nem nálunk van a lakásban [emoji3]
:D Nèha a TV-re, néha a palura pillantok, teljesen optimális :)

Miből jön a mist?

Ultrahangos párásìtó az aliról 3ezer ft-ért.

Egyszerűen zseniális! Mit nem adnék, ha ezredannyi kreativitás és akvakertész képesség szorult volna belém.
Témafigyelés bekapcsolva.
@keszalvo hasonló a véleményem, de nálam akkoris jobban mutatna. :p

Köszi, igazán kedves vagy :)
 
Taníts Mester! :D
Egy ilyen nekem is kell, MOST! :D Már kb egy éve vacillálok hogy kell nekem egy wabi. Azt hiszem ezzel most durván meghoztad a kedvemet, már csak egy teknő kell amibe beleteszem és egy pilács. :D
Le a kalappal hallod. Egy kérdés. A videóban a vízbe belefecskendeztél valami cuccot. növénytáp volt vagy mi célt szolgált az?
 
Taníts Mester! :D
Egy ilyen nekem is kell, MOST! :D Már kb egy éve vacillálok hogy kell nekem egy wabi. Azt hiszem ezzel most durván meghoztad a kedvemet, már csak egy teknő kell amibe beleteszem és egy pilács. :D

Ez a beszéd!(y)
Akkor Téged is vár a wabi klub! Növényes beszélgetések HWA topik.
Alig várom, hogy a hónap akvaristái miket alkotnak a víz felett!:love:
 
Taníts Mester! :D
Egy ilyen nekem is kell, MOST! :D Már kb egy éve vacillálok hogy kell nekem egy wabi. Azt hiszem ezzel most durván meghoztad a kedvemet, már csak egy teknő kell amibe beleteszem és egy pilács. :D
Le a kalappal hallod. Egy kérdés. A videóban a vízbe belefecskendeztél valami cuccot. növénytáp volt vagy mi célt szolgált az?
Hajrá! Annak mindig örülök, ha tudom motiválni az embereket :) Ne vacilálj tovább, cselekedj! Az csak sima tropica táp volt.
 
Szia Máté!
Látom tettél Tillandsia bokrokat a fára, kövekre.
Szeretném megkérdezni, hogy ezeket kezeled valamilyen formában? Napi vízpermetezés, leveszed áztatod, vagy semmi extra csak az edényből párolgó vízzel elvannak?

Szia! Néha eszembe jut és belemártom a vìzbe őket. Amik jobb oldalon vannak, azok hozzáérnek a nedves sóderhez.
 
Back
Oldal tetejére