• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Planted planet without plan (ted et)

Sziasztok!

A tegnapi utolsó próbálkozásom.
Ebben konkrétan már annyi Seiryu van, hogy ha ez kerülne megvalósításra nem hogy nem kellene soha többé utánasóznom az RO vízet, de azt némi akváriumban való tartózkodás után akár KH-GH pluszként is lehetne árusítani... 🤣 :p
1570659788160.png
 
Köszönöm! Meglesz. :)
Amúgy bár az ok általában más, de a végeredményt tekintve teljesen igazad van.
Pl. a jelenlegi akváriumomnál ezt (is) raktam össze, és már a növényesítési terv is készen volt:
View attachment 76953

Ehhez képest a végeredmény elég egyszerű lett:
View attachment 76955

De pl. a polipnál is voltak vadabb elképzeléseim, mint ami végül megvalósult.
Szia!Miert nem dobdtad be a Hac-ra ezt a gyönyörüseget?Siman dobogon lettel volna vele!Igaz 6 db kö,de egyszerüen tökeletes!
 
Sziasztok!

A hétvégén nm igazán haladtam inkább két kedves barátunk születésnapját ünnepeltük, de azért itt van két egymásra kísértetiesen hasonlító egyszerűbb változat:
1571001156841.png

1571001203122.png
meg egy amihez kell szerintem némi magyarázat:
1571001298706.png
Itt a középső kő mögötti jobb oldali részt magas ívben stemesítve képzelném el, amiből csak a kövek teteje lógna ki...
Na kinek melyik (nem) tetszik? :)
 
Sziasztok!

A hétvégén nm igazán haladtam inkább két kedves barátunk születésnapját ünnepeltük, de azért itt van két egymásra kísértetiesen hasonlító egyszerűbb változat:
View attachment 82040

View attachment 82041
meg egy amihez kell szerintem némi magyarázat:
View attachment 82042
Itt a középső kő mögötti jobb oldali részt magas ívben stemesítve képzelném el, amiből csak a kövek teteje lógna ki...
Na kinek melyik (nem) tetszik? :)
Nekem az első tetszik👍
 
Sziasztok!

Ma itt járt @Jopet, és 2. nekifutásra, (ami előtt előzékenyen engedte, hogy én is bénuljak kicsit) kb. 10 perc alatt olyan hegyet rittyentett össze, hogy a számban összefutott a nyál.
Ugyanakkor ez sajnos arra is ráébresztett, hogy én hiába is próbálkoznék ilyen felső szintű művészetekkel, ezért úgy határoztam, hogy ezt most is elengedem.
Így hát az előző akváriumom példáján, ami szintén hasonlóan szofisztikált szkép után kötött ki 6 darab kőnél, úgy határoztam, ez is egyszerű lesz.
Este össze is raktam a magam kis egyszerű a fal vonul hátra típusú akváriumát. Íme:
1571086970722.png
Jobbról:
1571086996625.png
Balról:
1571087028543.png
Oké-oké! Mielőtt még megjegyeznétek, ezen a középső autopálya feelingen még majd finomítok pár kővel, és megpróbálom kicsit jobban emelni az egészet... :p
 
Utoljára módosított:
Ma itt járt @Jopet, és 2. nekifutásra, (ami előtt előzékenyen engedte, hogy én is bénuljak kicsit) kb. 10 perc alatt olyan hegyet rittyentett össze, hogy a számban összefutott a nyál.
Aranyos tőled ez a gyerekes túlzás :) Az a hegy amúgy is a te ötleted volt, én csak kicsit finomítottam rajta. De látom, annyira tetszett, hogy inkább mást építettél helyette :p
Bocs, hogy ismét őszinte leszek, elvégre pont azt nehezményezted hogy sokan nem akarnak beleállni a negatív véleménybe: Én egyszerűen tényleg nem értem, hogy miért csinálod ezt! :D Kilegóztál itt több nagyon jó szképet is, tökéletes ugyan egyik sem volt, de több is volt, ami klasszisokkal jobb volt ennél a "véglegesnél". Bármelyiket simán összerakod újra pár perc alatt. Szóval szeretnék valami értelmes magyarázatot arra, hogy ezeket a korábbi szuper ötleteket (alant) pl miért cserélnéd le az utolsóra:

1558251712860.png 1571001203122.png 1570659788160.png 1570477653509.png vs 1571086970722.png
 
Utoljára módosított:
Aranyos tőled ez a gyerekes túlzás :) Az a hegy amúgy is a te ötleted volt, én csak kicsit finomítottam rajta. De látom, annyira tetszett, hogy inkább mást építettél helyette :p
Bocs, hogy ismét őszinte leszek, elvégre pont azt nehezményezted hogy sokan nem akarnak beleállni a negatív véleménybe: Én egyszerűen tényleg nem értem, hogy miért csinálod ezt! :D Kilegóztál itt több nagyon jó szképet is, tökéletes ugyan egyik sem volt, de több is volt, ami klasszisokkal jobb volt ennél a "véglegesnél". Bármelyiket simán összerakod újra pár perc alatt. Szóval szeretnék valami értelmes magyarázatot arra, hogy ezeket a korábbi szuper ötleteket (alant) pl miért cserélnéd le az utolsóra:

View attachment 82084 View attachment 82086 View attachment 82087 View attachment 82085

Mivel olyant nem talált, ami mindenkinek tetszik, így inkább olyant akar alkotni, ami senkinek.🤪
 
Aranyos tőled ez a gyerekes túlzás :) Az a hegy amúgy is a te ötleted volt, én csak kicsit finomítottam rajta. De látom, annyira tetszett, hogy inkább mást építettél helyette :p
Bocs, hogy ismét őszinte leszek, elvégre pont azt nehezményezted hogy sokan nem akarnak beleállni a negatív véleménybe: Én egyszerűen tényleg nem értem, hogy miért csinálod ezt! :D Kilegóztál itt több nagyon jó szképet is, tökéletes ugyan egyik sem volt, de több is volt, ami klasszisokkal jobb volt ennél a "véglegesnél". Bármelyiket simán összerakod újra pár perc alatt. Szóval szeretnék valami értelmes magyarázatot arra, hogy ezeket a korábbi szuper ötleteket (alant) pl miért cserélnéd le az utolsóra:

View attachment 82084 View attachment 82086 View attachment 82087 View attachment 82085

Azt az első álló köves - hátul (le)hidalásos képet még rejtegette is, pedig tök jó, szintén izgalmas elrendezés!
 
Aha, jól eldugta.... az első oldalra :) (én csak egymás mellé pakoltam, talán így könnyebb az összehasonlítás - Sanyinak is)

És tényleg! Valahogy a sok variáció között nem emlékeztem rá - az első oldalig meg nem lapoztam vissza. :)
 
Aranyos tőled ez a gyerekes túlzás :) Az a hegy amúgy is a te ötleted volt, én csak kicsit finomítottam rajta. De látom, annyira tetszett, hogy inkább mást építettél helyette :p
Bocs, hogy ismét őszinte leszek, elvégre pont azt nehezményezted hogy sokan nem akarnak beleállni a negatív véleménybe: Én egyszerűen tényleg nem értem, hogy miért csinálod ezt! :D Kilegóztál itt több nagyon jó szképet is, tökéletes ugyan egyik sem volt, de több is volt, ami klasszisokkal jobb volt ennél a "véglegesnél". Bármelyiket simán összerakod újra pár perc alatt. Szóval szeretnék valami értelmes magyarázatot arra, hogy ezeket a korábbi szuper ötleteket (alant) pl miért cserélnéd le az utolsóra:

View attachment 82084 View attachment 82086 View attachment 82087 View attachment 82085 vs View attachment 82092
a középső az üt! mérföldekkel jobb a végleges háztetőformánál!
 
Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat! :)

Nem is kell túlfilózni, nem versenyakva lesz, igaz?:oops:

Nem, de azért valahogy nézzen ki. Mégis csak egy-két éven keresztül fogom bámulni... :unsure:

Aranyos tőled ez a gyerekes túlzás :)

Melyik rész ebből a túlzás?
Hogy második alkalomra készen volt a hegy, hogy 10 perc alatt raktad össze, vagy hogy összefutott a számban a nyál?
Na jó, talán az utolsó ebben a kontextusban, de arra is van magyarázatom, mert ugye tudod, hogy mennyire vártam már azt a gyorsasági kiszállításos pizzát? :LOL:

Szóval szeretnék valami értelmes magyarázatot arra, hogy ezeket a korábbi szuper ötleteket (alant) pl miért cserélnéd le az utolsóra

Mondjuk, hogy gyávaságból, lustaságból, vagy mert ha nem tudok olyat összerakni amit szeretnék, akkor ne is látszódjon az igyekezet... :p
Amúgy most, hogy így idegyűjtötted, nekem az első tetszik a legjobban. Kár hogy nem elég magas hozzá az akváriumom. :rolleyes:
Nem másolom túl ügyesen magam...
1571168358130.png
 
Back
Oldal tetejére