• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Planted planet without plan (ted et)

Trappista

Legenda
Sziasztok!

Wabi híradó:
A moha kicsit bebarnult a bal oldali nagy kő tetején, de valójában nem tudom mi baja.
Lehet hogy a téli panel száraz levegőjét nem csipázza, de az is hogy, a korral jár.
A másfél éves évfordulójára kapott Rotala Sp. Green viszont szépen, és viszonylag gyorsan átemerszesedett. (vajon van ilyen szó? :rolleyes:)
Remélem szép kis bokor lesz belőle a jobb oldalon előbb utóbb.
Már ha az időkapcsoló is úgy akarja, mert az első, ami még 5 éve az akvárium alól került ki, most végképp megadta magát.
Még szerencse, hogy volt itthon egy nem régen érkezett BlitzWolf BW-SHP6, amit így egyből be is üzemeltem.
Tudom, kicsit hülye megoldás egy ilyen eszközt csak időkapcsolónak használni, de legalább így azt is megtudtam, hogy a Wabi napi 0,3KWh eszik meg, az akvárium meg minden eszközével együtt 1,01-et. :p
Minden Kedves Hölgy Akvakertésztársnak Boldog Nőnapot!
1583699202110.png

Trappista

Legenda
Megfelelési kényszerem van.
@ZaCK amúgy teljesen jogosan beszólt a hétvégén, hogy nagyon kócos az akvárium.
Szóval tegnap elővettem az ollót és megnyírtam a két oldalsó sövényt.
De most már senki ne mondja hogy eddig jobb volt, mert vissza már biztos nem ragasztom! :p
1585597751584.png
Ha valaki felfigyelt volna esetleg a jobb oldalra bekerült fehér levelű növényre, annak csendesen megsúgom,
hogy az ott bizony Rotundifolia, ami még a járvány kitörését megelőzően érkezett öcsém lowtech akváriumából
majdnem emers alakú levelekkel:
1585599278552.png
Meglátjuk mi lesz belőle... ;)

Oldal tetejére