• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Planted planet without plan (ted et)

Négy hónapos szünet után, ma este @csizmt kolléga köveinek hála ismét össze tudtam rakni egy amolyan szélen, s hátul stemesnek tervezett dolgot. :)
Persze, ha ez maradna, is kellene némi igazítás, illetve a két kilógó kő darabot is le kellene valahogy törni, de talán jobb mint @Zuzmi-nak épített béka... :rolleyes:🤣
1570395468859.png
 
Döntés nem opció? Jó lesz, tetszik!

Köszi!
Igen, ha rendbe rakom, talán tényleg maradhat. Az első amire Ildi sem húzta el a száját.
Ugyanakkor a kilógót nem magyaráztam túlságosan.
A vízből nem fog kilógni semmi (ez a fotót most kissé lentről lőttem), sőt akár tolható is lefelé még bőven a nagy kő, viszont van két darab, ami nagyon szúrja a szemem:
1570396896258.png
 
Négy hónapos szünet után, ma este @csizmt kolléga köveinek hála ismét össze tudtam rakni egy amolyan szélen, s hátul stemesnek tervezett dolgot. :)
Persze, ha ez maradna, is kellene némi igazítás, illetve a két kilógó kő darabot is le kellene valahogy törni, de talán jobb mint @Zuzmi-nak épített béka... :rolleyes:[emoji1787]
View attachment 81718
OFF:
Ne már, este vitted el a köveket. Mikor alszol? :)
 
Nekem a bal sarok túl tömörnek tűnik, a két álló követ kicsit széthúznám, hogy legyen egy cseppnyi rés köztük, és lehet, hogy a szélen a csücsök sem lenne annyira zavaró.
De valóban sokkal ígéretesebb, mint az elején.👍
 
Privátban is kaptam kedves felszólítást, hogy mit tegyek azzal a két kővel, de nos hát...
...az a két kő valójában egy. Szóval együtt repültek. Méghozzá szó szerint. :ROFLMAO:
Hogy a Gyalog Galopból idézzek: Mondta is a többi kertész; csak a bolond épít homokra scapet! Én mégis felépítettem, de mire haza értem összedőlt az egész. :p
Tehát építettem egy újat, immár a két(egy) nem tetszik kő nélkül...

1570477653509.png
 
Privátban is kaptam kedves felszólítást, hogy mit tegyek azzal a két kővel, de nos hát...
...az a két kő valójában egy. Szóval együtt repültek. Méghozzá szó szerint. :ROFLMAO:
Hogy a Gyalog Galopból idézzek: Mondta is a többi kertész; csak a bolond épít homokra scapet! Én mégis felépítettem, de mire haza értem összedőlt az egész. :p
Tehát építettem egy újat, immár a két(egy) nem tetszik kő nélkül...

View attachment 81766
Tök jó, de hogy fogod pucolni az üveget?
 
Hali! :)
Szerintem az előző sokkal erősebb volt. A hétvégén Josh mestertől megtanultuk, hogy az ösvény ne legyen egyenes és ha lehet inkább keskeny mint széles legyen. Épp ezért volt jó az a szikla ami középen volt. A másik viszont tényleg zavaró azzal kis ujjacskával a tetején, azt talán érdemes lenne inkább lepattintani onnan és úgy beletenni.
 
Hali! :)
Szerintem az előző sokkal erősebb volt. A hétvégén Josh mestertől megtanultuk, hogy az ösvény ne legyen egyenes és ha lehet inkább keskeny mint széles legyen. Épp ezért volt jó az a szikla ami középen volt. A másik viszont tényleg zavaró azzal kis ujjacskával a tetején, azt talán érdemes lenne inkább lepattintani onnan és úgy beletenni.

Na erre szokták mondani, hogy kinek a pap, kinek a papa guy. :p
Félek mindegyikőtöket nem fogom tudni boldoggá tenni ezzel a scape-pel, de azért próbálkozom még, hátha lesz még olyan verziója is ami nekem sem tetszik. 🤣
Az ösvényt meg csak azért látod szélesnek, mert az agyad ösvényt akar láttatni ott veled, ahol valójában egy futbal pálya méretű gyep van, vagy épp összehajoló borok...
...vagy épp az a kő, amit most még nem raktam vissza a helyére. ;) Nem tudom. Még nem tartok ott.
Azért köszönöm az építő jellegű kritikát! :) Arról a bizonyos ujjról meg ne essék itt több szó!
 
Hála @BlackOut barátom felajánlásának, ki tudtam próbálni még pár variációt a bal hátsó sarokba.
Ami nekem ezek közül a legjobban bejön, az talán nem annyira fénykép barát elrendezés, de élőben nagyon jól néz ám ki a bal oldali kapu. :)
1570653942143.png
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére