• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ármin

Nézelődő
Újra szeretném használni a használt, már egy éve száradó akváriumtalajomat egy új scapehez. Anno planáriás volt az akvárium, és hagytam kiszáradni mindenestül. Vajon túlélik a peték ezt az egy évet és ha igen akkor hogyan tudnám megölni őket?
 
Újra szeretném használni a használt, már egy éve száradó akváriumtalajomat egy új scapehez. Anno planáriás volt az akvárium, és hagytam kiszáradni mindenestül. Vajon túlélik a peték ezt az egy évet és ha igen akkor hogyan tudnám megölni őket?

En nem sok eselyt latok ra, de ha megis egy kis ido a sutoben biztosan segit... vagy "No planaria" egyszer vettem ketszer hasznaltam kb 95% meg mindig megvan, Ha ezt hasznalnad irj pm-et szivesen adok.
 
En nem sok eselyt latok ra, de ha megis egy kis ido a sutoben biztosan segit... vagy "No planaria" egyszer vettem ketszer hasznaltam kb 95% meg mindig megvan, Ha ezt hasznalnad irj pm-et szivesen adok.
Szia!
Én kérdeznék, ha nem gond....
Milyen ütemezéssel és milyen vízcserékkel használtad a No-Planaria-t?
Előre is öszönöm!
 
Szia!
Én kérdeznék, ha nem gond....
Milyen ütemezéssel és milyen vízcserékkel használtad a No-Planaria-t?
Előre is öszönöm!
A gyarto utasitasai szerint vegig szoval 3 nap utan 50% vizcsere. De igazsag szerint az elso nap utan nem lattunk elo planariat.
 
Back
Oldal tetejére