• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Pécs

Ramen

Kertész szaki
CO2 palackot szeretnék vásárolni, de csak 1 helyen találtam horribilis öszegért. (Enyi pénzért, akár még megérné felmenni kocsival pestre is megvenni.)
Ha van tippetek annak nagyon örülnék! :)
 
Szia!

Messer vagy Linde telephelyen érdeklődtél? Úgy néztem mindkettő van Pécsett (Pécsen... melyik helyes? Álljunk meg egy szóra :silent: )

Üdv!
 
Mi a pécsen kifejezést használjuk (de mind a kettő helyes). Még nem érdeklődtem egyiknél sem, azt sem tudtam, hogy vannak pécsen :? :)
Köszi az információt!
 
Ha még aktuális, akkor a Ficánka kereskedésben (Nagy Imre úton) szereznek neked palackot... és töltést is elintézik ;)
 
Énis erre a boltra gondoltam, csak nem akartam reklámozni, de a messeres tanács az jól jött. Nyaralás után elnézek arra felé. ;)
 
Ramen said:
Énis erre a boltra gondoltam, csak nem akartam reklámozni, de a messeres tanács az jól jött. Nyaralás után elnézek arra felé. ;)


Hát... a hol vásároljunk topikban nehéz nem reklámozni üzleteket. :D Ha valamit tudsz a messeres dologról küldhetnél egy privit, környékbeli vagyok, én is lehetőségeket keresek...
 
Eddig csak azt tudom, h 5kg-os palack alatt nem is állnak veled szóba (számomra ez kicsit rosz hír, mert 2kg-at akartam). Az 5kg-s palack cseréje 7600Ft.
Természetesen majd írok, ha többet is megtudok! :)
 
Ramen said:
Eddig csak azt tudom, h 5kg-os palack alatt nem is állnak veled szóba (számomra ez kicsit rosz hír, mert 2kg-at akartam). Az 5kg-s palack cseréje 7600Ft.
Természetesen majd írok, ha többet is megtudok! :)

Esetleg azt is tudod, hogy mennyi a palack maga?

szerk.: Amúgy most nézem Komlón is van Messer... :D majd rákérdezek magam, köszi ;)
 
Palackot nem árulnak... :? Az éves bérleti díja az 5kg palacknak kb. 17000ft. :(
Szóval érdemes inkább beszerezni egy saját palackot! :)
Remélem azért ezzel is segítettem :wave:
 
Ficánka Díszhal üzlet Pécs

Náluk vásárolt nano szettem lámpája bedöglött, állítólag hibás széria volt.
Vita nélkül cserélték, előre postázták nekem Pestre.
Köszönet a gyors és korrekt ügyintézésért, jó szívvel ajánlom őket! :thumbup:
 
star67 said:
Ficánka Díszhal üzlet Pécs
Ma voltam bent a fenti üzletben, a következő nano halak voltak : Endler guppi, Törpe razbora, Galaxy, Amanda lazac és Oto harcsa... szerintem több nincs is ;) , és segítenek a 2 kg palacktöltésbe ( megoldják ) ;) . 1 hete beszélgettem velülk a növényezésről, látják benne a lehetőséget és az üzletet, egyre több ezen vonalat képviselő termékük van.
 
Bizony énis látom a fejlődést! :) Pogot már nálük vettem 3 hónapja. :thumbup: Az 5kg-s palackot nekem is ők töltik.
 
Akkor valaki adhatna nekem egy pontos útmutatást, hogy hol is találom meg ezt a boltot. =) A hétvégén megyek Pécsre, jó lenne körülnézni. Esetleg egy nyitva tartást tudnátok még mondani, azt megköszönném szépen. :wave:

U.I.: Az infót privát üziben küldjétek, légyszi.
 
Sziasztok!
Általában én is Pécsen vásárolok az eddig említett boltot én is előnyben részesítem. Az ok, amiért máshol is szoktam vásárolni, az a nyitva tartása. Én általában vasárnap érek rá vásárolgatni ilyesmit, akkor meg nem sok bolt van nyitva. :?
Egyet említenék, ami kezd megtetszeni: Budai Vám-i Tescoban lévő asszem Mard-el nevű bolt. Na ők kb. minden nap este nyolcig nyitva vannak, vasárnap is este 7 fél7-ig. Egész korrektek a halak is, meg teszteltem is őket, amikor láttam 1 kis betegséget az egyik akiban, de jól vizsgáztak, mert nem akartak eladni belőle, pedig nem az a halfaj volt beteg. A fagyi kaják is mindig frissek voltak, amikor ott vettem. Hogy legyen kontra is, általában elég gyér a növényválasztékuk.
Összességében nekem ők is tetszenek. ;)

Növényt általában Veszprémben veszek a Black Mollyban, kb. mindenből elég bő a kínálat és olcsók a növények (ami nem azt jelenti, hogy ne lennének szépek). Egyetlen hátrányuk, hogy mindent sima nejlonzacsiba akarnak csomagolni, amivel én már nem 1x megszívtam.

És a végére egy kérdés: Pécsen hol érdemes leginkább garnikat venni, mik ezzel kapcsolatban a tapasztalataitok?
 
Szia!

Eddig csak a fent már említett (Ficánka) boltban tudtam venni garnikat. Amano és red cherry, sakura. De 1szer láttam pár CRS-t is
 
Nekem, amint láthatod a névjegyet, egyszerübb az elkerülön a Ficáka, + olyanok hivták fel rá a figyelmet, akik igen mélyen benne vannak az Akváriumban :lol:
Hát garnéla fronton még van hová fejlödni. Kérdezősködtem garnélás baranyaikak felől, de nem sok infó jött be.
 
Közben sikerült találnom Red Cherry-t Pécsen, igaz egy aukciós portálon, majd megírom milyeneket sikerült beszereznem.
Képek alapján szépnek tűnnek és olcsóbb, mint szakkereskedésben, valamint biztos kevesebb stressz érte őket. ;)
Beruházok egy 20-as csapatra, azok már szépen ellesznek. :)
 
Back
Oldal tetejére