• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Pécs és környéke

Az igen, érdekes tényleg így. Írtam neki a honlapon az üzenő segítségével, de választ nem kaptam pár nap alatt sem. Azt hittem ez valami cég, annyi munka meg minden van fent a honlapon :D

Hello, létezik és amellett, hogy tényleg könyvelő - jó cuccai vannak, főként tengeriek.
Nála vettem az opti akváriumomat, szerintem korrekt a tag!
Próbáld telefonon, a honlapon szereplő 20-as szám szerintem jó!
 
Hello, létezik és amellett, hogy tényleg könyvelő - jó cuccai vannak, főként tengeriek.
Nála vettem az opti akváriumomat, szerintem korrekt a tag!
Próbáld telefonon, a honlapon szereplő 20-as szám szerintem jó!

Közben sikerült utolérnem, Sajnos szüneteltetik az akvarisztikai szolgáltatásaikat.
 
Sziasztok!

Ha valaki rendelne GA-ból mostanában, keressen meg pls. Bedobnék a csomagba pár kisebb tételt. (Pécsi átvétellel!) Köszi!
 
Sziasztok!

Jól bepróbálkozok itt... hátha nem bannolnak a mélyentisztelt ( :couchpotato: ) adminok...

Szeretnék pár (tényleg csak pár 4-5) Orange sakura vagy rili garnélát. Párocskámnak lenne (figyelem elterelés:whistle:).
A lényeg, hogy tényleg szép narancssárga legyen. (y)
Légyszi pm.-ben jelezzen akinek van ilyesmi!:love:
(Persze elérhetőséget is kérek, mivel még nem tudok válaszolni, mert még kicsi vagyok:notworthy:)
Cserébe tudok kínálni helenát:vamp: bluedream-et:cool: HuFt-t:greedy: esetleg valami gazat:shy:...

Tehát narancssárga garnélát szeretnék,
Neocaridina-t.(y)
 
Sziasztok!

Jól bepróbálkozok itt... hátha nem bannolnak a mélyentisztelt ( :couchpotato: ) adminok...

Szeretnék pár (tényleg csak pár 4-5) Orange sakura vagy rili garnélát. Párocskámnak lenne (figyelem elterelés:whistle:).
A lényeg, hogy tényleg szép narancssárga legyen. (y)
Légyszi pm.-ben jelezzen akinek van ilyesmi!:love:
(Persze elérhetőséget is kérek, mivel még nem tudok válaszolni, mert még kicsi vagyok:notworthy:)
Cserébe tudok kínálni helenát:vamp: bluedream-et:cool: HuFt-t:greedy: esetleg valami gazat:shy:...

Tehát narancssárga garnélát szeretnék,
Neocaridina-t.(y)

Megoldódott, a GA-ból sikerült hazaköltöztetni pár garnélát. :bucktooth:
 
Sziasztok!
Nem tudjátok véletlenül hogy Tolna illetve baranya megye környékén hol lehetne Amano garnélát szerezni? Sajnos a Ficánka nem nagyon szerez garnélákat, többször voltam, nem nagyon volt és nem is nagyon hajlottak rá hogy szerezni kellene. Talán nem fogy náluk valószínűleg vagy nem tudom :)
Vagy ha valaki menne GA-ba esetleg a napokban és megtenné ezt a baromi nagy szívességet hogy egy tízes csapatot hozna egy életre hálás lennék. :)

Köszönöm a válaszokat! :)
 
Sziasztok!
Nem tudjátok véletlenül hogy Tolna illetve baranya megye környékén hol lehetne Amano garnélát szerezni? Sajnos a Ficánka nem nagyon szerez garnélákat, többször voltam, nem nagyon volt és nem is nagyon hajlottak rá hogy szerezni kellene. Talán nem fogy náluk valószínűleg vagy nem tudom :)
Vagy ha valaki menne GA-ba esetleg a napokban és megtenné ezt a baromi nagy szívességet hogy egy tízes csapatot hozna egy életre hálás lennék. :)

Köszönöm a válaszokat! :)

Szia,
a Ficanka Plusz-ban (Mártirok u) a múlt héten láttam legalább 20-30 db-ot.
 
Szia,
a Ficanka Plusz-ban (Mártirok u) a múlt héten láttam legalább 20-30 db-ot.

Helló!

Azta, köszönöm szépen pedig egy hónapja voltam kint a Nagy Imrei úton, ott azt mondta a hölgy hogy ritkán rendelnek csak mert nem nagyon viszik. De akkor a másikban most van, köszönöm szépen, megyek is valamelyik nap akkor! :)
 
Back
Oldal tetejére