• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Pécs és környéke

Hosszú idő után végre újra el tudok menni GA-ba holnap. Ha valamire szükségetek van, keressetek bátran, szívesen elhozom (pécsi/pecsváradi átvétellel)! :)
 
JA! a bal oldalon szeretnék még valamit rendezgetni, feljebb emelni. Csak a technikát nem tudom hová el dugni.
A víz az naggggyon kemény, folyamatosan cserélem lágy vízre. (csapból lett töltve)

Szia Zsolt!

Jó lett, tetszik az emelés, remélem a dombok meg is maradnak, drukkolok a manadonak. ;) Nem akarsz indítani egy naplót a megfelelő topicban?
 
Szia Zsolt!

Jó lett, tetszik az emelés, remélem a dombok meg is maradnak, drukkolok a manadonak. ;) Nem akarsz indítani egy naplót a megfelelő topicban?
Sztem a dombokon, még erősítgetek valamit, látom, hogy csúsznak le...ancitrust nem is mernék betenni:)
Megfelelő Topic :Naplók, és új téma választása? Kicsit félek a következetlenségemtől.....brrr.
De persze átterelem oda a dolgot:)
(Ja, és a növények jó részén látok friss hajtásokat, friss zöldet.) ;)
 
Sziasztok Pécsiek,
valakinek nincs egy-két igénytelen garnélája? megpróbálnék betenni párat.
ELőre is köszi a válaszokat.
 
Sziasztok! Pécsen hol tudok vásárolni ilyen, vagy ehez hasonló led lámpa függesztőt? :) 9c620cd666a2d6a972df6018322cb9d1.jpg

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 
Sziasztok.
Nem tudjátok esetleg hogy Szekszárd-bonyhád-pécs vonalon merre lehet Amano garnélákat venni? Szekszárdon meg Bonyhádon végülis már végig jártam, sehol nincs, oázisban egyszer vettem, azóta sincs. Esetleg valakinek infó hogy merre tovább?

Tapatalkkal küldve az én D6503 eszközömről
 
Sziasztok.
Nem tudjátok esetleg hogy Szekszárd-bonyhád-pécs vonalon merre lehet Amano garnélákat venni? Szekszárdon meg Bonyhádon végülis már végig jártam, sehol nincs, oázisban egyszer vettem, azóta sincs. Esetleg valakinek infó hogy merre tovább?

Tapatalkkal küldve az én D6503 eszközömről

Szia,

Pécsen a Ficánkában
 
Sziasztok! Nem megy valaki esetleg GA-ba mostanában? Én ha megyek is Pestre mindig vasárnap este jövök vissza és halakat szeretnék hozni, úgy meg nem bírják. Szóval nem megy, jön, űrutazik valaki valaki úgy hogy tudna nekem egy kis csomagot lehozni?
Örök hála :)
 
Sziasztok! Nem megy valaki esetleg GA-ba mostanában? Én ha megyek is Pestre mindig vasárnap este jövök vissza és halakat szeretnék hozni, úgy meg nem bírják. Szóval nem megy, jön, űrutazik valaki valaki úgy hogy tudna nekem egy kis csomagot lehozni?
Örök hála :)

Csatlakoznék, nekem is lenne Budaörsről egy zacskó snecim amit el kellene hozni!
És természetesen én sem önzetlenül gondolnám ....
 
egyenlőre igen.
Beszéljünk valamikor privátban, legrosszabb esetben keresünk egy Oszkáros sofőrt aki hajlandó kitérőt tenni!
 
Sziasztok.
Pécsen még létezik ez a Triton-Aquaristic nevezetű hely?
Ez kb sosem letezett. Egy ember csinalja aki amugy konyvelo vagy ugyvedi irodat visz. Most nem tudom melyik. Es kb a hobbija az akvarisztika. Kicsit fura. De irj emailt neki valaszol.
 
Ez kb sosem letezett. Egy ember csinalja aki amugy konyvelo vagy ugyvedi irodat visz. Most nem tudom melyik. Es kb a hobbija az akvarisztika. Kicsit fura. De irj emailt neki valaszol.
Az igen, érdekes tényleg így. Írtam neki a honlapon az üzenő segítségével, de választ nem kaptam pár nap alatt sem. Azt hittem ez valami cég, annyi munka meg minden van fent a honlapon :D
 
Back
Oldal tetejére