• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Pécs és környéke

2dl maradék manado talaja valakinek? Ég kis pótlás kellene.
Csak meg tudunk egyezni.

5 l mosott, rostált, de sosem használt van, igaz, Pécsváradon. De 2 dl-t is adok szívesen. A logisztika az érdekes lehet mondjuk..
 
Udv!

Ratalaltam erre a topicra, szivesen talalkonek en is egy itteni csapattal, ha lesz valami barati osszeroffenes valamikor.
 
Üdv! Tudomásom szerint volt már próbálkozás egy kis akvarista sörözésre, de nem igazán sikerült. Egy újabb próbát azonban érdemes lenne megkisérelni! Részemről támogatnám!

Tapatalkkal küldve az én LG-D620 eszközömről
 
Szűk egy hét Pécs, családlátogatás.
Egyéni program: találka @Bambi fórumtárssal. Két mondatban megvitattuk a Phyton Git mibenlétét :)
A helyszín - Ficánka - az én javaslatom volt. Ha már az ország másik feléről ide vetett az utam, ezt a boltot szerettem volna látni.
Tiszta, rendezett. A növénytárolót gondolom az akvaristák nullázták le. Halakból elfogadható választék, rili garnélák láttán majdnem elcsábultam.
 
Rilleket én is ma láttam :) Kár hogy yellow mellé nem jó mert keveredés lesz: Nagyon szép csapat van most. Éppen most indulok oda vissza, elvben késő délután érkezett egy kicsit változatosabb halakból álló csapat :)
 
Na királyság. Nézegettem a halszállító zacsikat, de én balga nem vártam meg a beengedést, pedig ezek alapján érdemes lett volna.
 
Sziasztok Pécsiek! Most agyalok, hogy újra kellene akvárium, és hát ezek amik itt az akvakertész oldalon vannak nagyon tetszenek. A bőség zavarában nem is tudom milyet is szeretnék..
Van egy 100 literes (65×45×38 H×M×Sz) akvárium, egy fluval 203 as külső szűrőm...Világítás az , az elmúlt. Az kellene egy új. Tartok az algáktól, de pár halat szeretnék.
Van valami féle szerveződés a fórumon kívül? (személyes -kedő)
Ha van valami javaslat, hogy honnan induljak, és nem sajnáljátok leírni azt előre is köszi....Kérdés van bőven...
Milyen világításba ruházzak be, kell-e a co2 rendszer? ilyesmik...
 
Sziasztok Pécsiek! Most agyalok, hogy újra kellene akvárium, és hát ezek amik itt az akvakertész oldalon vannak nagyon tetszenek. A bőség zavarában nem is tudom milyet is szeretnék..
Van egy 100 literes (65×45×38 H×M×Sz) akvárium, egy fluval 203 as külső szűrőm...Világítás az , az elmúlt. Az kellene egy új. Tartok az algáktól, de pár halat szeretnék.
Van valami féle szerveződés a fórumon kívül? (személyes -kedő)
Ha van valami javaslat, hogy honnan induljak, és nem sajnáljátok leírni azt előre is köszi....Kérdés van bőven...
Milyen világításba ruházzak be, kell-e a co2 rendszer? ilyesmik...


Szia,

kiindulásnak nagyjából két oldlról lehet ezt megközelíteni:

1, mennyi pénzt tudsz rászánni, abból mit lehet kihozni?
2, mit szeretnél elérni, ahhoz mire van szükség?

A szűrőd egy picit karcsúnak tűnik egy növényeshez, 100 literhez 1000 liter/óra feletti vízforgatású szűrő inkább jó lenne, amibe legalább 2, de inkább 4 l biológiai szűrőanyag belefér.
Az akváriumod 45 cm magas, ha high techben gondolkodsz, akkor oda komily világítás kell.

Amid van az alapján inkább low-techben gondolkodnék, ha high-tech akváriumot szeretnél, akkor lehet inkább nulláról építeném a technikát.
 
Sziasztok, Pécsiek:)
szeretnék egy amatőr akváriumot elindítani.
BELE A KÖZEPÉBE:
Szeretnék személyes segítséget kérni, valaki tud tapasztalattal-már csak porosodó- felszerelésekkel segíteni:
Ami van:
-lelkesedés,
-akvárium 100L
-külső szűrő Fluval 203
-kétségbe esés a téma bonyolultsága miatt....
Ha valaki esetleg, és talán akkor legyen szíves dobni nekem egy mailt (privátot még nem írhatok) (zsoltpalvolgyi@hotmail.com, vagy 06 30 99 30 290).
Előre is köszi.
 
Sziasztok, Pécsiek:)
szeretnék egy amatőr akváriumot elindítani.
BELE A KÖZEPÉBE:
Szeretnék személyes segítséget kérni, valaki tud tapasztalattal-már csak porosodó- felszerelésekkel segíteni:
Ami van:
-lelkesedés,
-akvárium 100L
-külső szűrő Fluval 203
-kétségbe esés a téma bonyolultsága miatt....
Ha valaki esetleg, és talán akkor legyen szíves dobni nekem egy mailt (privátot még nem írhatok) (zsoltpalvolgyi@hotmail.com, vagy 06 30 99 30 290).
Előre is köszi.

Szia!

Ha segítség kellene, kereshetsz engem is :) Páran szoktak "járni" hozzám, ilyenkor át lehet beszélni az alapokat. Dobok egy mailt, hogy megtalálj.
 
Back
Oldal tetejére