• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Path In The Forest

Cecska

Moderátor
Moderátor
Legjobb napló
Úgy látszik ez nálam már hagyomány, hogy 6-7 hónapig tartok meg egy akváriumot és aztán átrendezem!! :lol:
Ennek most jött el az ideje. ;)

Tehát véget ért az ösvényes akim útja, nem igazán az lett a vége amit terveztem, de nekem tetszett. ;)
Akvárium mérete: 45*27*30 ,36 liter (Opti White)
Világítás :TMC GroBeam 1000 ND LED
Szűrés : JBL e900 ,ADA Do!aqua Mini-MV-1, ADA Do!aqua Jet-JP-1
Aljzat : ADA Power Sand, Amazonia I, Amazonia Powder
Co2 : Nagynyomású rendszer, Atomizer in-line diffusor
Tápozás : Ada Brighty K,Ada Brighty Step 2,
Vízcsere : hetente 50%
Növények : Cryptocoryne willisii ,Cryptocoryne indonesia, Cryptocoryne nevellii, Elechoaris parvula, Echinodorus tenellus, Java moss, Flame moss, Fissidens fontanus, Hydrocotyle sp., Microsorum Narrow, Marsilea Hirsuta,Lilaeopsis brasiliensis,Rotala Indica, Anubias petite
Élőlények : Otocinclus affinis, Amano shrimp,Red Cherry,Sakura shrimp, Hyphessobrycon amandae
Dekoráció: Nyasa rocks, Ada Red Moor , ADA Nile Sand és Mekong Sand

IAPLC 737. helyezés

Dekorral és Amazonia talajjal (powder még nincs benne)
5203363885_ab3bc6a1b1.jpg

Powder-el és növényekkel még a víz feltőltés előtt!
5203962644_abde5a1462.jpg

Volt ilyen is:
5208508547_2c348deb56_z.jpg

Meg ilyen:
5490584581_cccdafb495_z.jpg

Oldalról:
5529119198_1fc112cd2e_z.jpg

A nagy csapat, a három őslakos vezeti a sort!!
5564509415_d4e51b5ef1_z.jpg

Az ösvény!
5564506881_3061781e5c_z.jpg

S ilyen lett:
5997907685_c7e1ed5a84_z.jpg
 
Hát ha nem is az lett belőle amit terveztél, de minden esetre csodás kis layout lett! :thumbup:
Gratulálok hozzá és a homályos kép mögé zárt versenyfotó is biztos szép sikereket hoz majd! :clap:
Múzsáktól hemzsegő új rendezkedést kívánok a következőhöz! :)
 
patzu said:
Hát ha nem is az lett belőle amit terveztél, de minden esetre csodás kis layout lett! :thumbup:
Gratulálok hozzá és a homályos kép mögé zárt versenyfotó is biztos szép sikereket hoz majd! :clap:
Múzsáktól hemzsegő új rendezkedést kívánok a következőhöz! :)
Nagyon szépen köszönöm a jó kívánságot, volt néhány álmatlan éjszakám az új elrendezéssel kapcsolatban(nem lesz hétköznapi), de megszületett és kíváncsi leszek milyen lesz talajjal és növényekkel (hétvégén kiderül)! ;) :cool:
Nigro said:
Cecska said:
Tetszik, de a jeget lekaparhattad volna róla... :p
Izgatottan várom az IAPLC-n az éles képet róla ;)
:lol: :lol: Tök jók ezek a torzítások, mutat is valamit és nem is!! :lol:
Te az éles képet várod én meg hogy közel kerülök-e talán a tűzhöz, de annyi jó és csodás aki indul itthonról is, hogy nem sok esélyem van rá!! ;)
 
Cecska said:
Te az éles képet várod én meg hogy közel kerülök-e talán a tűzhöz, de annyi jó és csodás aki indul itthonról is, hogy nem sok esélyem van rá!! ;)

Nem olyan biztos az... ;)
Gratulálok hozzá, kíváncsian várom az új berendezést. Remélem, nem iwagumi lesz :D
 
atti76 said:
Gratulálok hozzá, kíváncsian várom az új berendezést. Remélem, nem iwagumi lesz :D
Köszi!! ;)
Iwagumit már csináltam!! :lol: ;)
 
Huhh... Tényleg gyorsan pörögnek nálad a naplók! :) Mondjuk azért látszik, hogy egyre nagyobb rutinnal rendelkezel, mert egyre kifinomultabbak az akijaid. :thumbup: (Szerintem elég sokunknak csorog a nyála bármelyik elrendezés után). Sok sikert a következő elrendezéshez és a versenyhez! ;)
 
Back
Oldal tetejére