• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Parton

Igen, de a négylevelű nagyobb verzió a hirsuta.
Tapasztalatom szerint a fényerő határozza meg milyen formájú és méretű leveleket hoz a hirsuta. Erős világításnál apró levelű mint a fenti fotókon, gyengébb fény mellett orbitális méretű leveleket hoz. Legalábbis nálam.
Ezt egy félárnyékos részről szedtem, és ettől van még brutálisabb, kb kétszer ekkora levelű is
 

Attachments

  • 20210206_150229.jpg
    20210206_150229.jpg
    149.7 KB · Megtekintések: 33
Tapasztalatom szerint a fényerő határozza meg milyen formájú és méretű leveleket hoz a hirsuta. Erős világításnál apró levelű mint a fenti fotókon, gyengébb fény mellett orbitális méretű leveleket hoz. Legalábbis nálam.
Ezt egy félárnyékos részről szedtem, és ettől van még brutálisabb, kb kétszer ekkora levelű is
Ebből lesz eladó/kiadó/bérelhető?😁
 
Ebből az akvából nem szívesen adnék, mert fonalalgás, de a másikból már igen. Abban is van valamennyi, amihez nem nagyon ragaszkodok.
Fonal nekem is van még. 😀 Amikor jó neked írj, és ügyezzük.
Amúgy ez a növényke dekoron is elvan, vagy inkább a talajon tengeti életét szívesebben?
 
Én most rendeltem USÁ-ból ULTRA-Life Blue-Green Slime szert, most várom az eredményt. Hála istennek a posta még rárakott a 30 dolcsis árra 15 rugó vámot eszem a szívüket. Még jó, hogy 3 darabot rendeltem, legalább eloszlik a plusz költség kicsit.
 
Back
Oldal tetejére