• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Pandacsík akvárium ( Rizsföld :) )

Mar mar ugy nez ki alakul valami alga fronton. Most, hogy 3db lampa van felette illo is lenne. Ecset dogivel van, mondjuk azt nem sok mindenre lehet hasznalni. Eper es dio level itt is nyero, figyelek is ra, hogy mindig legyen elottuk. Zsolt fele spirulina por is zudul rendesen, azota mar a rendelt aru is megjott. IMG_20180527_175914_HDR.jpg IMG_20180527_175911_HDR.jpg
 
Sziasztok.
Ujjev alkalmabol kicsit megpucoltam az uveget, felkavartam a trutyit es mulmot, hogy szivja csak le a szuro es johet a takaritas. Hat feleslegesse valt.
Mara 1db-on kivul mind ledoglott. Nem kellett volna kutyimbalni.
Kerbek egy modit, helyezze a naplot a lomtarba koszonet.
 
Sziasztok.
Ujjev alkalmabol kicsit megpucoltam az uveget, felkavartam a trutyit es mulmot, hogy szivja csak le a szuro es johet a takaritas. Hat feleslegesse valt.
Mara 1db-on kivul mind ledoglott. Nem kellett volna kutyimbalni.
Kerbek egy modit, helyezze a naplot a lomtarba koszonet.
Uhhhh, ez nem jo hir...de valami zavart erzek az eröben...egy takaritastol csak nem dobjak fel a pacskert, nem?
Tenyleg, nem lehet, hogy valami bekerült a vizbe?
Erzekenyek a pandak, feltetelezem, de nem hiszem, hogy az otocinclusoknal erzekenyebbek. Most rendeztem at en is az akvat, felkavartam a szmötyit rendesen, meg kiszedtem a dekorokat, a vegen mar mocsarban uszkalt mindenki., senkinek nem lett semmi baja....Sem a törpesügereknek, otoknak, senkinek...
Mi törtenhetett nalad?
 
Huh sajnálom.
Na ezért is fogadtam meg, hogy extra ritka és drága halam többet nem lesz. Ha valami oknál fogva elfekszik az állomány, eret vágok magamon.
 
Back
Oldal tetejére