• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Palland

Elérkezett szerintem az idő az új Napló indításához az új akihoz.
Az akva mérete 80x40x40 Opti. MA adtam le a rendelést rá.. :rolleyes:
Remélem hamar kész lesz. A szekrény már 80% kész.
Szűrő cső kivezetésén gondolkodom. Hogy 2 vagy 1 nagyobb lyukat vágjak rá. Kinek Mi a tapasztalata...???
A mostanin kettő van. A szűrő cső igaz itt merevebb a gyári akvárium csőnél. Sokszor küzdök most a mozgatásával ha takarítom az akit. Igaz ez miatt kb 1,5 éve nem takarítottam a csövezést. Ezt most szeretném elkerülni.
De ennél akvárium csövet tervezek. Illetve az szívó és nyomó ág ugyan azon az oldalon lenne, mint a mostanin csak lehet hogy egymás mellett. Érdemes KPE cső idomokkal szórakozni a csövezést vagy akvárium cső jobb.
Remélem a hétvégén a helyére tudom rakni majd a szekrényt. Folyt később fotókkal. IS.:ROFLMAO:
 
Hajrá az új akvával, kíváncsian várjuk a fotókat. :) Ha bármiben segítség kell csak szólj!
 
Folyt köv.
Elektromos bekötések a hétvégén. Táp: Ipari 250W. A lámpát vezérli egy TC420 jel erősítővel, mert sajnos csatornánként kevés lenne..:ROFLMAO:
Programozása a TC 420-nak csak utána kezdődik...Szeretnék egy napfelkeltét és napnyugtát létrehozni. Remélem sikerül jóra elkészíteni.
 
Utoljára módosított:
Az igazi megpróbáltatás egyik felel most kezdődik.. hogyan is készítsük el a napfelkeltét és a nap nyugtát.
Tervek szerint 14h kor lenne a maxon a villany. Na jó nem maxon.:LOL:
Előtte kb szerintetek mennyivel lenne érdemes a napfelkeltét létrehozni?
 
Az igazi megpróbáltatás egyik felel most kezdődik.. hogyan is készítsük el a napfelkeltét és a nap nyugtát.
Tervek szerint 14h kor lenne a maxon a villany. Na jó nem maxon.:LOL:
Előtte kb szerintetek mennyivel lenne érdemes a napfelkeltét létrehozni?
nálam délben kapcsol megy 14 ig 15 % majd 14:15 re éri el a maxot! majd 21:45max 22:00 15% 22:15 kikapcs!
 
A tervezett első növények.. Anubias Nana az ágakon, Tropica Hottonia palustris jobb sarok, Tropica Fissidens Fontanus moha a köveken. Tripartita balra fent a sziklákon..Előtéri növény még kérdéses. Őklet valakinek?
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére