• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Palland

Reggelre simán lehűtötte 24C-ra. Garnélák úgy láttam jól vannak. A 3db tank(amano) azt hittem megszöktek miután át kerültek bele. De láttam hogy szépen elbújtak a mélyedésekbe.
 
Azért van egy kis olaj réteg a víz tetején.:( Skimmer beüzemelése folyamatban. De még mindig van a talajból ki kandikáló növény amit ültetek vissza 2 naponta. Az akva ph 5,6. Gh 3. Kh 0
így kissé sok a co2.
 
Utoljára módosított:
Kh emelésen gondolkodom , hogy kicsit stabilabb legyen a Ph. Holnap úgy is víz csere. Egy Kh 5 víz lesz 50L. Talán emelkedik egy kicsit az érték..
 
Gyerekek ennyi felkúszó növényt...:cry:. kezdem unni.. jó lesz ha már lesz szép gyep. Hétvégén nyírok bármi lesz hát ha jobban nő tőle...
 
Gyerekek ennyi felkúszó növényt...:cry:. kezdem unni.. jó lesz ha már lesz szép gyep. Hétvégén nyírok bármi lesz hát ha jobban nő tőle...
Lehet hogy egy kicsit korai volt a garnéla telepítésével, mert még nem kapaszkodott meg növények, és így a garnélák is kikapirgálják. Főleg hogy a amanok szeretik a golyókat elhordani.
 
A jövő héten lesz egy kis + növény is benne, így elég nagy vízcsere lesz. Kb a 2/3 lecserélem. Előtte majd az üveget majd letakarítom.. hogy még kevesebb alga spóra maradjon benne..
Illetve a szűrőn gondolkodom hogy kapjon esetleg egy szén szűrést.. Tényleg az aktív szenet a perlon alá kel rakni vagy fölé. Ha alá rakom akkor az esetleges szén port is megszűröm...o_O:rolleyes:
 
A jövő héten lesz egy kis + növény is benne, így elég nagy vízcsere lesz. Kb a 2/3 lecserélem. Előtte majd az üveget majd letakarítom.. hogy még kevesebb alga spóra maradjon benne..
Illetve a szűrőn gondolkodom hogy kapjon esetleg egy szén szűrést.. Tényleg az aktív szenet a perlon alá kel rakni vagy fölé. Ha alá rakom akkor az esetleges szén port is megszűröm...o_O:rolleyes:
Folyó vízzel öblítsd át a szenet, amíg tiszta marad utána a víz.
 
Back
Oldal tetejére