• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Palacsinta algázók

Ha lesz eladó adag, gondoljatok rám. :)
10-15-re vevő vagyok.
OK. Bár ezzel nem vagy egyedül... Jelenleg még azt sem tudjuk pontosan, hogy hányan vannak, illetve, hogy hányan maradnak majd meg. Nehéz még megsaccolni is a számukat, mert állandó mozgásban vannak a kavicsok között.
 
Sziasztok
Én is szeretnék palacsinta algázót beszerezni.
De azt olvasom hogy 20-24 c kell neki nekem most a halak 26C°vannak ha lejeb veszem nem lesz gond a többi halnak??
Nem stresszelnek be a 4C°-os váltásból adodóan?
 
Sziasztok
Én is szeretnék palacsinta algázót beszerezni.
De azt olvasom hogy 20-24 c kell neki nekem most a halak 26C°vannak ha lejeb veszem nem lesz gond a többi halnak??
Nem stresszelnek be a 4C°-os váltásból adodóan?

Nálam a garnélák miatt eleve 22-23 fokos vízben úszkálnak halak, senkinek semmi baja.
Fűtés nélkül hamarosan magától is csökken majd a hőfok, szépen hozzászoknak, azt mehetnek a palacsinták!
 
Sziasztok
Én is szeretnék palacsinta algázót beszerezni.
De azt olvasom hogy 20-24 c kell neki nekem most a halak 26C°vannak ha lejeb veszem nem lesz gond a többi halnak??
Nem stresszelnek be a 4C°-os váltásból adodóan?
Attol függ milyen a többi halad...
A legtöbb esetben az akvariumban tartott halfajoknak 23-24 fok körül nincsen semmi baja, de diszkoszoknal pl mas a helyzet...bar itt is hallottam mar ellenpeldarol.
Szerintem nyugodtan lehet 24 fok az akiban.
 
Sziasztok
Én is szeretnék palacsinta algázót beszerezni.
De azt olvasom hogy 20-24 c kell neki nekem most a halak 26C°vannak ha lejeb veszem nem lesz gond a többi halnak??
Nem stresszelnek be a 4C°-os váltásból adodóan?
Lehet inkabb lenyeges az oxigenszint a vizben, es az erösebb aramlas, azt kedvelik.
 
Back
Oldal tetejére