• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Palacsinta algázók

23.2 fok. :)
(De van, hogy felkúszik 24 közelébe.)
Aha, itt van a kutya elasva.
Bar iden tervezek ventit az akvahoz venni, de nem tudom, mit fog tudni majd levinni, ha 28-29 fok közeleben vagyok. Gondoltam, hogy egy 6 ventis verziot rendelek, azzal talan birok 2-3 fokot levinni, de meg akkor is csak min. 25-26 foknal vagyok, ami sok.
 
Sziasztok!
Én is beszereztem eggyet. Eddig csak az üvegen van. Nem rég sikerült elengedni, az aklimatizáció után. :cool:
Egy ideje gyönyörködöm benne.
Most találtam először pöttyöset úgyhogy gyorsan lecsaptam rá!
Nagyon bejön a törpe rája....:ROFLMAO:
Remélem szerencsém lesz vele.
Szerk.: Szerintetek okés az "egyedül" tartása?
 
Sziasztok!
Én is beszereztem eggyet. Eddig csak az üvegen van. Nem rég sikerült elengedni, az aklimatizáció után. :cool:
Egy ideje gyönyörködöm benne.
Most találtam először pöttyöset úgyhogy gyorsan lecsaptam rá!
Nagyon bejön a törpe rája....:ROFLMAO:
Remélem szerencsém lesz vele.
Szerk.: Szerintetek okés az "egyedül" tartása?
volt mikor egyedül maradt nálam, nem volt baja, viszont kár lenne kihagyni a csoportos tartását. Nagyon viccesek mikor kergetőznek ;)
 
nem csodálom hogy kedvencek lettek... a nagyok is cukik a kicsik meg tuti még inkább.
Mikor kerülnek az eladó topikba? Csodálom hogy még nem kérdezett rá senki.
Azért az eladó mérettől még nagyon messze vannak! A picik a pár mm-estől a 2 cm-esig változó méretűek, így még egyenlőre annak is örülnénk ha megmaradnának. Mi mindent megteszünk ezért!
 
Azért az eladó mérettől még nagyon messze vannak! A picik a pár mm-estől a 2 cm-esig változó méretűek, így még egyenlőre annak is örülnénk ha megmaradnának. Mi mindent megteszünk ezért!
na de ez már olyan mint a pandacsík... a kicsi az extracuki ;)
 
na de ez már olyan mint a pandacsík... a kicsi az extracuki ;)
Tényleg extracukik, főleg ahogy mozognak. Ráadásul kb. 2-3 cm-es korukig még nem szélesednek ki/laposodnak el, mint egy palacsinta, hanem olyanok, mint egy bármilyen mintás halacska. Amúgy a Sewelia előnye a pandacsíkkal szemben, hogy ezek felnőtt korukra sem veszítik el a jellegzetes színezetüket: csíkjaikat, pöttyeiket.
 
Tényleg extracukik, főleg ahogy mozognak. Ráadásul kb. 2-3 cm-es korukig még nem szélesednek ki/laposodnak el, mint egy palacsinta, hanem olyanok, mint egy bármilyen mintás halacska. Amúgy a Sewelia előnye a pandacsíkkal szemben, hogy ezek felnőtt korukra sem veszítik el a jellegzetes színezetüket: csíkjaikat, pöttyeiket.
na de hol a videó? ;)
 
Back
Oldal tetejére