• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Palack töltés

addam said:
Sziasztok!

Nógrád vagy Heves megyében tud valaki palacktöltő helyet ajánlani?

Linde, Messer telepek, hegesztő boltok.
 
Sziasztok,

Csak bedobom a kérdést az éterbe, kíváncsi vagyok, lenne -e ilyesmire igény.

Van nekem egy barátom, orvosi gázzal töltött palackokat szállítanak országszerte.
Házhoz viszik a betegekhez, ott cserélik.
Járják az egész országot, minden nagyobb városban járnak kb. hetente. (ja bocs, nem az egészet, Dunántúl, és Duna-Tisza köze)
Megkérdeztem tőle az árakat. Kétféle lehetőség van.
Vagy házhoz viszik, vagy egy előre leegyeztetett helyre, mondjuk egy kisállat kereskedésbe.
Az előbbi lenne olyan 7000Ft körül, az utóbbi olyan 5000 körül. (2kg palackra, az 5 kilós kb+1000)

Ja, csak egy érdekesség, ma megtöltettem vele a 2kg hegesztős palackomat.
A palackra rá volt akasztva egy Lindés minőségi bizonyítvány, hogy élelmiszeripari CO2, minimum 99,5%.
Namost én cseréltem többször ezt a palackot a Kinzo boltban, ahol vettem, és utána nem volt rajta ilyen.

Ha van ilyesmire érdeklődés, jelezzétek és beszélek vele.

Üdv.
 
Sziasztok!

Szegeden vagy Makón hol vegyek olcsón palackot?
Szegeden vagy Makón hol töltenek palackot?

thx Jani :sick:
 
paparazzi said:
Sziasztok!

Szegeden vagy Makón hol vegyek olcsón palackot?
Szegeden vagy Makón hol töltenek palackot?

thx Jani :sick:
Vidéken kb csak bérelni lehet, drága :thumbdown:
Legolcsóbban akkor jössz ki, ha a Kinzo boltból (bp) lerendeled a teli palackot futárral.
Később, ha tölteni kell, szintén tőlük kért futárral hozatod-viteted.
1. nem kell cipelni sehova
2. ha megállít a rendőr, nem kell paráznod az engedélyed hiánya miatt (merthogy a szállítása engedélyköteles tudtommal)
 
Sziasztok.
Most a kinzoba 2500huf a 2kg-mos Co2 palack töltése/cseréje.
Ha venni akar valaki,akkor meg 15000huf a 2kg-töltve.
1500huf a futár.(Bp).
 
Sziasztok!

Van valakinek ötlete, hogy 350 grammos palackot hol lehet venni reális áron?

Köszi!
Andris
 
Sziasztok!
Cserélt valaki mostanában 5 kilós palackot? Most lesz az első alkalom, hogy kifogy, és nem tudom hova kéne vinnem. Már lement 25bárra az óra, szerintem napok kérdése és vége. Budapesten lakom.
 
Igaz nem mostani a hozzászólás, de ez a hely müködik még ? Ha igen akkor vidékre is szállítanak vagy csak Budapesten ?

Tapatalk 2-vel küldve az én HTC Sensation Z710e-ről
 
Sziasztok.

Nem olyan régen vettem egy 5kg-os CO2 palackot ,amivel nem voltam elég körültekintő ,ugyanis finoman szólva nem uniós szabvány.
1973-es tűzoltópalackról van szó. :)
Külsőre épnek tűnik ,de mivel nincs rajta egy Pí betű ,így nem foglalkoznak vele sehol.
Valaki tudna esetleg olyan helyet ,aki foglalkozna vele , vagy adjak túl a palackon?
Én fejér -megyei vagyok ,úgyhogy kb 50km -es körzetben , ha lenne valaki örülnék.
Köszi! előre is!
 
Igaz nem mostani a hozzászólás, de ez a hely müködik még ? Ha igen akkor vidékre is szállítanak vagy csak Budapesten ?

Tapatalk 2-vel küldve az én HTC Sensation Z710e-ről

Ha a Vaspálya utcai kinzo boltra gondolsz akkor igen.
 
Igazából mindegy, hogy melyik csak az a lényeg, hogy vidékre is vállaljanak szállítás . Most találtam egy linde táblázatot hogy hol van telephely van hozzánk közelebb is. Már csak telefonszámot kell szereznem. :)

Tapatalk 2-vel küldve az én HTC Sensation Z710e-ről
 
Vidéken kb csak bérelni lehet, drága :thumbdown:
Legolcsóbban akkor jössz ki, ha a Kinzo boltból (bp) lerendeled a teli palackot futárral.
Később, ha tölteni kell, szintén tőlük kért futárral hozatod-viteted.
1. nem kell cipelni sehova
2. ha megállít a rendőr, nem kell paráznod az engedélyed hiánya miatt (merthogy a szállítása engedélyköteles tudtommal)
A kínzo boltnak van weboldala vagy esetleg telefonszám ? Mert ez jól hangzik vagy esetleg tűzoltópalackot is töltenek ott ?
 
A kínzo boltnak van weboldala vagy esetleg telefonszám ? Mert ez jól hangzik vagy esetleg tűzoltópalackot is töltenek ott ?
Lentebb már megírták, annyival egészíteném ki, hogy a hetekben kértem palack cserét a fent leírt módon. Jött egy futár néni aki hozott egy teli palackot és elvitte az én üres palackomat.
Az egész történet kb 7000 Ft-ba került és csak a kapu elé kellett kimennem :)
 
Lentebb már megírták, annyival egészíteném ki, hogy a hetekben kértem palack cserét a fent leírt módon. Jött egy futár néni aki hozott egy teli palackot és elvitte az én üres palackomat.
Az egész történet kb 7000 Ft-ba került és csak a kapu elé kellett kimennem :)
Neked Budapest-re vitték ki ?
 
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy egy 5 kg-os co2 palack töltése felétek mennyibe kerül?
(A székesfehérvári Linde telephelyen töltettem meg az enyémet, 12.000-Ft-ot kértek érte. Kicsit sokallottam. Vagy máshol is ennyit kérnek?)
 
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy egy 5 kg-os co2 palack töltése felétek mennyibe kerül?
(A székesfehérvári Linde telephelyen töltettem meg az enyémet, 12.000-Ft-ot kértek érte. Kicsit sokallottam. Vagy máshol is ennyit kérnek?)

4500.-ért töltöttem tavaly nyáron
 
Back
Oldal tetejére