• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Palack töltés

Szia!

Dózsa György út, Akasztó felé az 53-as, bal kéz felől, Kiskőrös táblánál. A régi Opel szalonnak, most Eiler műhelynek szemben.

Köszi közben már megtaláltam és voltam is megnézni, ittvan tőlünk kb 600 mérette (y)
 
Messer 10.kg (szivar) 5600
Messer 10.kg (törpe) 5600
Messer 20.kg 8600
Messer 30.kg 12600
Messer 5.kg 4500
Ezek az árak italnagykerre érvényesek.
Konkrétan ha valakinek van és miért ne lenne egy kedvenc kocsmája vagy étterme ott a tulajjal tud intéztetni cserét.
Akinek nincs annak cseréltetek szívesen ha elhozza hozzám a palackot.
 
Szombathelyen cserélt valaki mostanában 2kg-os vagy 10kg törpe palackot? Helyet és árat tudna valaki mondani?
 
sziasztok

Tud nekem valaki privi-ben írni olyan címet ahol olcsón tudok venni 2kg co2 palackot, pl hegesztés technikait?
Budapesten!
 
Két kérdésem lenne.
1) Ha GreenAquaban szerzek 2 kg-os CO2 palackot, azt a boltban kicserélik/újratöltetik és ha igen mennyiért?
2) Az 5 kg-os palacknak a mélreteit valaki meg tudná írni?
 
Sziasztok!

Hátha valakit érdekel:

Keszthelyen a Linde lerakatában
  • 5kg CO2 palack töltése 6.500HUF
  • 10kg CO2 palack töltése 7.000HUF
  • 20kg CO2 palack töltése 10.000HUF
A palacktestek ára egységesen, üresen 25.000HUF (5kg, 10kg, 20kg stb.)

Üdv.: Nono
 
Sziasztok! Tudjátok e hogy Székesfehérváron 20 kilós (27liter) messer palackot hol cserélnek és mennyiért? Vagy hol töltik fehérváron, ha úgy olcsóbb. Köszi!
 
Utoljára módosított:
Google szerint a Takarodó utcában, a Gáz-Park Bt foglalkozik Messer palackokkal, tel (22) 312-820, töltéssel kapcsolatban pedig tűzoltó készülékekkel vagy hegesztéstechnikával foglalkozó céget kell keresned, ők szoktak CO2 palackot tölteni, én is egy ilyen cégnél töltettem. Töltetni olcsóbb, nekem itt Várpalotán 800forint/kg-ért töltötték, viszont 2011-ben mikor vettem a 10 kilós palackot, 20 volt a palack és 13 ezer+áfa volt a töltet.
 
Sziasztok! Tud valaki tanácsot adni, hogy hol lehet 0.5kg os palackot töltetni Budapesten ( vagy cseréltetni)?
Köszönöm előre is!
 
Back
Oldal tetejére