• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Palack töltés

Köszi!
Mivel elég régi a palackom, mindenképpen újat szeretnék, nem ezt újra nyomáspróbázni.
 
Köszi!
Mivel elég régi a palackom, mindenképpen újat szeretnék, nem ezt újra nyomáspróbázni.
Messer palackot csak ilyen lerakatban tudsz töltöttre cserélni, de elötte hívd fel őket, hogy van-e ilyen méret, mert van ahol "törpe" 10 kilós a legkisebb CO2-es palack(itt nálunk legalábbis nem tartanak 5 kilóst). és ilyenkor max elküldik tölteni. Másik amire én is kiváncsi lennék, hogy gond-e a lejárt palack? Mert nekem a Linde gázokat is forgalmazó cégnél dolgozó ismerős azt mondta, hogy azt nem veszi be cserére.
 
Messer palackot csak ilyen lerakatban tudsz töltöttre cserélni, de elötte hívd fel őket, hogy van-e ilyen méret, mert van ahol "törpe" 10 kilós a legkisebb CO2-es palack(itt nálunk legalábbis nem tartanak 5 kilóst). és ilyenkor max elküldik tölteni. Másik amire én is kiváncsi lennék, hogy gond-e a lejárt palack? Mert nekem a Linde gázokat is forgalmazó cégnél dolgozó ismerős azt mondta, hogy azt nem veszi be cserére.

Én anno mikor megvettem a szettet, már lejárt a próba érvényessége és felhívtam a Messer-t, ahol azt mondták, ha Messer palack, beveszik zokszó nélkül.
Megírom majd, mit tapasztaltam.
 
No, megvolt a csere a Messer egyik hivatalos lerakatában, tegnap odatelefonáltam, hogy van-e ilyen térdmagas, 5 kilós palackjuk és volt, úgyhogy ma reggel el is mentem érte. Simán visszavették a lejárt palackot, vonalkódot ellenőriztek (trackelés miatt gondolom), aztán már kaptam is az újat, csilivili menettel. :) Otthon lemértem, az üres palack 7.2kg volt, a most kapott teli 12.6kg.

Ja, az ár: 4950 HUF... számlával.
 
Sziasztok! Valaki próbált mostanában Messernél Linde palackot cserélni? Működik a csere?
 
Sziasztok! Valaki próbált mostanában Messernél Linde palackot cserélni? Működik a csere?
Szerintem nem!
Messer palackom van, és azon a tüzépen ahol cseréltetem, ott mindkét palack( üres és, a, teli) vonalkódját is bevitték egy irodában lévő számítógépbe. Vagyis a Linde palackoddal nem tudnak mit kezdeni.
 
Szerintem nem!
Messer palackom van, és azon a tüzépen ahol cseréltetem, ott mindkét palack( üres és, a, teli) vonalkódját is bevitték egy irodában lévő számítógépbe. Vagyis a Linde palackoddal nem tudnak mit kezdeni.

Hmmm, akkor lehet vaspálya lesz ebből. Ők ezt írják az oldalukon: "Bármilyen ipari cserepalackot elfogadunk, ha a hatósági nyomáspróba érvényes az adott gázpalackra az átvételtől számított minimun egy évig!"
 
Fordítva működik, legalábbis itt Pesten az Illatos úton. Saját szememmel láttam , mikor a messeres teherautó bejött a Linde telepre.:eek::eek::eek:
 
Közben válaszolt a levelemre a helyi Messer forgalmazó (Hatvan, Score-Bau Kft), cserélik a 10 kg-os törpe Linde palackot, 7000 -ért. :) A korábbi hozzászólásokat nézve, meg is lepődtem, hogy csak ennyi.
 

Az 5kg co2 palackból több magasság méret is van?

75cm hely van a szekrényben be kellene férni a reduktorral együtt.
Köszi a válaszokat
 
10 kilósból láttam eddig kétféle, határozottan eltérő méretet.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Kifogyóban van a gázom, max 2 napra van még benne. Június óta eddig bírta a 3 Kg. Ezt már nem fogom tölteni mert drága. Van egy 10 kg is, csak cserélni kellene.
Tud valaki jó helyet itt Budapesten?

Néztem a Gázpalackfutárt is
 
Utoljára módosított moderátor által:
Kifogyóban van a gázom, max 2 napra van még benne. Június óta eddig bírta a 3 Kg. Ezt már nem fogom tölteni mert drága. Van egy 10 kg is, csak cserélni kellene.
Tud valaki jó helyet itt Budapesten?

Néztem a Gázpalackfutárt is
Vaspálya utca de ott csak a kilos árát tudom
 
Utoljára módosított moderátor által:
Sziasztok. Venni szeretnék egy 2kg-os palackot. Mit javasoltok, milyet vegyek hogy kesőbb ne legyen gobd a cserével?
 
Back
Oldal tetejére