• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Ozmó (Fordított Ozmózis)

Mármint úgy gondoltam, hogy meglévő csapra, fürdőkádba beraknám a kannát és az ottani csapra szerelném.
Szia!
Teljesen használható úgy is a készülék, én minden ágára raktam egy ro csapot így nem folyik ki a víz a csövekből és a készülékből.
 
Mármint úgy gondoltam, hogy meglévő csapra, fürdőkádba beraknám a kannát és az ottani csapra szerelném.
Én is így használom jelenleg, de hamarosan fixre fogom kötni. Macerás, a tusoló csatlakozásnak sem teszel jót az állandó cserélgetéssel. Ha gyerek, feleség is van a háznál, akkor később még egyéb problémák is felléphetnek.
 
Sziasztok
Menyire kell meghúzni a membrán tartály tetejét? 2 db gumigyűrű is van benne meghúztam de csöpög 😔 . Lehet hogy nagyon meghuztam s a gumigyűrűk elmennek a helyükről .
Elöre is köszi🌲
 
Sziasztok
Menyire kell meghúzni a membrán tartály tetejét? 2 db gumigyűrű is van benne meghúztam de csöpög 😔 . Lehet hogy nagyon meghuztam s a gumigyűrűk elmennek a helyükről .
Elöre is köszi🌲
Szerintem a ketto nem jo. amikor tekered es ossze van preselodve, egymast gyuri 2 iranyba. Az en membranjaim kezzel lettek meghuzva es a hozza valo kulcsal meg egy negyedet.
 
Szerintem a ketto nem jo. amikor tekered es ossze van preselodve, egymast gyuri 2 iranyba. Az en membranjaim kezzel lettek meghuzva es a hozza valo kulcsal meg egy negyedet.
Sziasztok
Menyire kell meghúzni a membrán tartály tetejét? 2 db gumigyűrű is van benne meghúztam de csöpög 😔 . Lehet hogy nagyon meghuztam s a gumigyűrűk elmennek a helyükről .
Elöre is köszi🌲
Van olyan amibe gyárilag két tömítés van. Ha jól rémlik nem ér össze a két tömítés hanem egymástól függetlenül tömítenek. Én csak kézzel szoktam jó erősen ráhúzni és nem szokott csöpögni.
 
Igen ebben 2db tömites van a egyik a kupat tetején a másik a tartálynak a menet felet . S utánna kezdődik csak a menet . Most be kentem vazelinnel a tartály menetét s most nem is fólyik . Bár figyeltem hogy tekerem rá de most teljesen le tudtam tekerni a menet aljáig . Eddig nem ment le enyire . De nem volt ferdén rajta arra figyeltem .
Ja a készülék vadi új most üzemeltem be
 
Sziasztok
Valaki bővitette már a ro keszűlékét ? Én tervezem mert elég sok viz megy ki a membrán tartályból . S arra gondoltam mivel van egy másik készűlekem is . Csak a membrán tartályt rákötőm a másik tartály kimenő ágára . Igy kevesebb víz menne le a lefolyon .
Szerintem már mindenki bővitette.
Én csak még egy membránt kötöttem a másik után, így végzek a 60lityóval kb 1.5 2 óra alatt.
 
A héten összerakom az RO szűrőt, még az is a régi cucc de pl a membrán vákumfóliázva volt. Meglátjuk mükszik e, aztán esetleg még majd kérdezek. Köszi
Az RO temat inkabb athoztam ide. ;)
Ha regota uzemen kivul volt, akkor a membran kicsomagolasa elott az eloszuroket is csereld, az szerencsere par1000 forintos tetel, de legalabb nem teszed tonkre rogton az uj membrant. :) Tomiteseket is nezd vegig, nem ereszt-e valahol, meg a csovek is meg szoktak adni magukat egy ido utan.
 
Back
Oldal tetejére