• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Oxydator

Mark használ ilyen megoldást is, ez kevésbé hangos.
„Aquael Pat Mini Filter” megtekintése a YouTube-on
Azért arra is gondoljatok, hogy a belső szűrő motorja melegíti ám a vizet és közeleg a nyári kánikula, amikor minden fok számít!
 
Azért arra is gondoljatok, hogy a belső szűrő motorja melegíti ám a vizet és közeleg a nyári kánikula, amikor minden fok számít!
Így van. Nekem egyfolytában ment régen 54L -re egy 8cm PC venti . Igaz Nokia töltőről, így nem volt hangos..
 
Sziasztok!
Vettem egy D méretet 70l akváriumba, a GA-ban, félig töltöttem próbaképpen , kb 1 óra után kifogyott. Lehet gyári hibás dararab? :(
 
Sziasztok egy Oxydator Minit vettem, jelenleg 30-as nano akváriumban van, kb 5 nap alatt kifogyott, reális?
 
Amúgy azt írja, hogy 4.9%-os oldattal megy, ha kikeverek ugyan olyan töménységűt, miért nem lehet jó? Nem inkább csak marketing, hogy ne használjak másikat? (Írja, hogy a patikai nem jó)
 
Amúgy azt írja, hogy 4.9%-os oldattal megy, ha kikeverek ugyan olyan töménységűt, miért nem lehet jó? Nem inkább csak marketing, hogy ne használjak másikat? (Írja, hogy a patikai nem jó)
Oldatot lehet "keverni".
Viszont két katalizátorral mindegyikből több fogy majd.
Ekkora akvába elég egy "bogyó". 😉
 
Back
Oldal tetejére