• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Otthoni 112 literes

Sziasztok!

Elég rég jelentkeztem.
Az akvárium elég szépen alakul. Sajnos zöld pont és barna alga azért van. A zöld pont az üvegen és a növényeken is felfedezhető. A barna alga gondolom a víz miatt van. Más nem jut eszembe, mivel a szűrésem rendben van, és vízcsere után adagolok Stability-t.
Na mind1, nem tudom. Foszfátot kellene mérni, ha van valakinek eladó teszt vevő vagyok rá. :) A többi alga szépen eltűnt, hála az amanok-nak és az algin regular-nak. :p
Jelenlegi állapot:
ksz_113320.jpg


Üdv.:Sanyi
 
Sziasztok!

Úgy néz ki az akvárium elérte végső állapotát. 2013.10.06-án indult ami azt jelenti, hogy 8 hónapot üzemelt.
Ez idő alatt sok minden változott benne és én is sokat tanultam. Köszönöm mindenkinek a segítséget, remélem nem mentem az agyatokra... Barátnőmnek is köszönöm, hogy folyamatosan tápozta a növényeket, nélküle nem lett volna ilyen a végső kép. Nem utolsó sorban türelmesen hallgatta a legújabb agyszüleményeimet...:p
Nem lett nagy durranás belőle, de nekünk tetszik, jól mutat azért a szobában, vállalható akvárium lett belőle.
Ez az indulási állapot:
1_1._nap_104932.JPG


És ez az utolsó kép róla:
ksz_092629.jpg


Az akváriumot elképzelésem szerint pünkösd körül fogom szétszedni és átalakítani.
Új naplót hozok létre a számára, ott találkozunk.;)
 
Back
Oldal tetejére