• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Őszi éjjel...

Csak azért, mert ez a myriophyllum nem is annyira hiánytünetes, mint inkább teljesen stagnál. Ami azt jelenti, hogy alapjában
ki kívánkozik az akváriumból, a tartalékait felélte, ha jól látom, új hajtásokkal próbál túlélni, de erőtlennek tűnik. Gondolom a fény elég neki.
Nyilván az alga ellen minimáltápozást használsz, ezek a hínárfélék az ilyen koplaltatást sértésnek veszik. :)
Én a foszfáthiányt elsődlegesen a mellette lévő ludwigia var cuba levelein vettem észre.
 
Tegnap este beugrottam még az irodába. Ott minden rendben van. Viszont hiába hibabejelentettem, már vagy 10 órája nincs áram itthon. Hogy nekem is pont tegnap kellett átrendezni, megnyírni mindent… Nem vagyok egy pesszimista fajta, de az Eont ismerve nem lesz még egy darabig áram. Csak nehogy ez a nagy kapkodás a felszínes munka rovására menjen! Az akvárium meg kidöglik közben.
 
Tegnap este beugrottam még az irodába. Ott minden rendben van. Viszont hiába hibabejelentettem, már vagy 10 órája nincs áram itthon. Hogy nekem is pont tegnap kellett átrendezni, megnyírni mindent… Nem vagyok egy pesszimista fajta, de az Eont ismerve nem lesz még egy darabig áram. Csak nehogy ez a nagy kapkodás a felszínes munka rovására menjen! Az akvárium meg kidöglik közben.
Érik a szünetmentes... Egy nagy teherautóakksi+inverter oszt jónapot. Ha a gázkazán műkszik vele egy napot, akkor az akva szűrő is menni fog. 😉
 
Tegnap este beugrottam még az irodába. Ott minden rendben van. Viszont hiába hibabejelentettem, már vagy 10 órája nincs áram itthon. Hogy nekem is pont tegnap kellett átrendezni, megnyírni mindent… Nem vagyok egy pesszimista fajta, de az Eont ismerve nem lesz még egy darabig áram. Csak nehogy ez a nagy kapkodás a felszínes munka rovására menjen! Az akvárium meg kidöglik közben.
Hogy sikerült átvészelnetek az eon áldásos tevékenységét?
A héten minket is fenyegetnek egy 4 órás áramszünettel. Szerencse, hogy lehűlt kicsit az idő, mert venti nélkül tutira megfőttek volna szegények!
 
Hogy sikerült átvészelnetek az eon áldásos tevékenységét?
A héten minket is fenyegetnek egy 4 órás áramszünettel. Szerencse, hogy lehűlt kicsit az idő, mert venti nélkül tutira megfőttek volna szegények!
Szerencsére minden rendben van. Két napig még ködös volt a víz, de rendbejött
 
D37A1CFB-B12F-43EC-992C-9732BC1E918D.jpegNa ez nem tudom mi. Már egy ideje vízcsere után olyan az akvárium mintha belemostam volna egy rongyot. Apró fehér szálacskák milliói úszkálnak a vízben. A mai vízcsere alkalmával felfedeztem, hogy fürtökben lóg lefelé a fa dekorációkról ez a valami. Segítsetek. Mi a fene ez? Nem ficánkol az áramlásban, valószínűleg nem féreg, de lehet tévedek. @Nigro te láttál már ilyet?
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére