• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ősz

Nigro

Alapító
Admin
Ma felmentem a Normafára fotózni. A második csattintásnál lemerült az akksi... :(

Azért egy fotó sikerült ;)

%C5%90sz.jpg


Ide jöhetnek a hangulatos őszi fotók! ;)
 
Nigro said:
csak kíváncsi vagyok, ki mit mond: Miért furcsa ez a fotó?
A Nap a levél mögött van, a levél mégis ebből a szögből van " megvilágítva" ( vaku :?: )
talált? :)
 
Nigro said:
Nem saját fotó, csak kíváncsi vagyok, ki mit mond: Miért furcsa ez a fotó?
A levél mintha ki lenne fordítva. Az erezet általában a levél hátoldalán hangsúlyosabb, így annak a fa felöli oldalon kéne lennie :?:
 
Remek megoldások! :)
Az árnyékok és a fények teljes zavara van a képen. Szinte biztos, hogy meg lett fentről (szemből) vakuzva a levél. Nem vagyok 100%-ig biztos benne, hogy a "fonákját" látjuk, de ez is könnyen elképzelhető.
Érdemes megnézni az utat átszelő árnyékot. A templomé nem lehet. Akkor mié? :eh:
Ha nappal szembe fotózunk? viszonylag ritkán sikerül a felhőket is megőrizni. Általában az égbolt beég. Ettől még persze ez is sikerülhet, talán pont a vaku(k) használata miatt, de szintén szokatlan...
A végére a kocsma hiánya... Ebből látszik, hogy Photoshop az egész! Ha nincs kocsma, akkor ez a kép, csakis a képzelet szülötte lehet. A Templom előtt sincs egy bringa sem...., szóval a csávó csúnyán lebukott!!! :lol:
 
Nekem teljesen olyan érzésem van, mintha az ág és a levelek az előtérben, egy másik képről származnának (utólag lett volna öszeszerkesztve).
 
robokuty said:
Ez megfejtve,jöhet a következő. :lol:

Okézsoké. Íme a következő:

Ez tegnap készült Las Vegasban (nem, ezt sem én csináltam... :) )

pb-101020-lv-lighting-10a.photoblog600.jpg


Hogy állnál neki villámfotózásnak? ;)
 
Gép, obi, távkioldó, állvány és bízni a szerencsében hogy sikerül mindent úgy belőni hogy pont abban az X másodpercben legyen villám és még ne is égjen ki a kép vagy bukjon be! Valamint még véletlenül se rövid záridőt használni... Valamint nem árt becsomagolni a gépünket egy zacskóba és egy villám biztos hely sem árt!
 
A megfejtés tökéletes :thumbup:

bízni a szerencsében hogy sikerül mindent úgy belőni hogy pont abban az X másodpercben legyen villám és még ne is égjen ki a kép vagy bukjon be!

Vicces, hogy ennél jobb tanács nincs :D
 
Ezen a képen láthatóak a beállítások és neki szerencséje is volt! A kedvenc villámos képemet nem találom, de gépemen meg van csak szerzői jogok miatt nem kockáztatom meg a feltöltést... :D

http://fotozz.hu/fotot_megmutat?Foto_ID=14344

Amúgy az oldalon a legjobb fotók kategóriájába válogatták be...

Szerencsére itt a 16. kerület szélén durva villámok szoktak lenni ha Csömör felől jön a vihar! Akkor szoktam a padlás ablakból próbálkozni, de eddig semmi sajnos :( Illetve 1 kép sikerült amit így emléknek elraktam, de meg nem mutatnám senkinek :D
 
5.,7.,8. különösen tetszik. :thumbup: Az állvány tényleg nem ártott volna. Ha le tudtad volna tenni, akkor valami ilyesmit is össze lehetett volna hozni ;)

patak.jpg
 
Nigro said:
5.,7.,8. különösen tetszik. :thumbup: Az állvány tényleg nem ártott volna. Ha le tudtad volna tenni, akkor valami ilyesmit is össze lehetett volna hozni ;)
KÉP

Köszi. Már sajnálom hogy nem vittem állványt. De majd legközelebb :)
 
Back
Oldal tetejére