• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Őrült amanok

CrazyPig

Nézelődő
Sziasztok! Ma csinaltam egy nagyobb karbantartas a novenyesemben. 2 amano garnela van benne es eddig tok jol megvoltak viszont most korbe korbe uszkalnak az akvariumban... Azt olvastam magas phra utal, valoban 8.0 a phm, mert egy kicsi csapvizet kellett hasznaljak.CO2 adagolasom van. Mit tegyek?
 
Sziasztok! Ma csinaltam egy nagyobb karbantartas a novenyesemben. 2 amano garnela van benne es eddig tok jol megvoltak viszont most korbe korbe uszkalnak az akvariumban... Azt olvastam magas phra utal, valoban 8.0 a phm, mert egy kicsi csapvizet kellett hasznaljak.CO2 adagolasom van. Mit tegyek?
Lehet hogy csak felkavarodott az aljzat és ehető falatokra vadásznak :)

Úgy tudom, ha nagyon rosszak nekik a vízparaméterek, akkor hajlamosak megpróbálni megszökni, kimászni az akváriumból.
 
Amig nem akarnak kiszokni az akvariumbol, addig nincs nagyobb gond.

Viszont 2 Amano az eleg keveske, minimum 6-10 darabot kell tartani, hogy jol erezzek magukat.
 
Amig nem akarnak kiszokni az akvariumbol, addig nincs nagyobb gond.

Viszont 2 Amano az eleg keveske, minimum 6-10 darabot kell tartani, hogy jol erezzek magukat.
Hat tudom, eleg keves, de mivel nem csak oket tartom elvileg ennyi kell, hogy legyen, hogy ne legyen tulzsufolt az akvarium.
 
Hat tudom, eleg keves, de mivel nem csak oket tartom elvileg ennyi kell, hogy legyen, hogy ne legyen tulzsufolt az akvarium.
A garnélák tudtommal nagyon minimál módon számítanak a bioload-ba, nem úgy mennek darabra, mint a halak. Nekem öt darab van, meg most már egyre több red cherry 😁
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére